کفش فوتبال آدیداس

رونمایی آدیداس از بسته جدید کفش فوتبال خود با عنوان طوفان اقیانوسی   OCEAN STORM

آدیداس پس از عرضه زودهنگام سری پیشتاز فعلی خود یعنی NEMEZIZ با رنگ جدید آبی و فسفری حالا سایر هم قطاری های نمزیز را نیز در قالب بسته ای جدید با همین عنوان یعنی طوفان اقیانوسی و تقریبا با همین تم نمزیز روانه بازار نموده که دارای رنگ هایی شاد و مهیج هستند.

طبق معمول مدلهای پیشتاز آدیداس یعنی ACE17+ و 17.1 ، X17+ و 17.1 و COPA در صف اول رنگبندهای جدید آدیداس قرار دارند.

کفش فوتبال آدیداس

در ایکس 17+ و 17.1 رنگ زرد متمایل به فسفری تم اصلی و تک رنگ کفش هست که مانند یک جمله مهم هایلایت شده باعث درخشش بازیکن در زمین خواهد شد ، البته آدیداس از رنگ دوم مشکی هم برای در معرض دید بودن بیشتر رنگ اصلی کفش نیز در برخی نقاط کفش استفاده نموده است.

کفش فوتبال آدیداس

در ایس 17+ و 17.1 بر خلاف سری ایکس رنگ استفاده شده تاریک تر و منزوی تر است ، اگر چه آدیداس از رنگ آبی فیروزه ای در کفش استفاده نموده ولی رنگ غالب رنگ سورمه ای تاریک است که از ابتدای کفش شروع شده و کم کم جای خود را به رنگ فیروزه ای میدهد و مانند طلوع خورشید باعث هیجان بیشتر میشود.

کفش فوتبال آدیداس

در سری کلاسیک و البته احیا شده کوپا تقریبا از تم سری ایکس استفاده شده و رنگ زرد تم اصلی و غالب کفش است که در کنار پیشینه این کفش یک نوع تضاد زیبا رو بوجود آورده و باعث شده تا عاشقان سری کفش های کلاسیک کوپا در کنار کلاسیک بودن رنگ شادی را نیز داشته باشند.

کفش فوتبال ادیداس

سری نمزیز هم که قبل از این چند مدل کفش معرفی شده بود دیگر نیازی به توضیح و تفصیل بیشتر ندارد و رنگ ابی و فسفری تم اسلی این کفش زیبا و پیشرفته هست.

بزودی منتظر اضافه شدن مجموعه جدید ocean stoem به فوتبال کالا باشید

شما کدام رنگ از این بسته جدید آدیداس را بیشتر می پسندید؟

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *