adidas x tango 18+

معرفی و بررسی کفش فوتسال آدیداس ایکس تانگو 18+

سرعت و چابکی اینها کلماتی هستند که میتوان در وصف شاهکار جدید آدیداس یعنی کفش فوتسال ایکس تانگو 18+ گفت که یک فانتزی و رویای دیرینه را به واقعیت تبدیل نموده.
اگر چه آدیداس سال قبل کفش فوتسال بدون بند ایکس تانگو 17+ را عرضه کرد ولی هنوز جای کار داشت و در هر بار شاهد عرضه یک کفش فوتسال کامل تر از آدیداس هستیم و اینبار در ایستگاه هجدهم به بررسی این کفش خواهیم پرداخت تا با قابلیت های آن بیشتر آشنا شویم.
بدنه ای یکپارچه و کشباف و بدون بند بودن نقطه عطف و اوج داستان سری هجدهم کفش فوتسال ادیداس ایکس هست که هر فوتسالیستی را عاشق خود می کند.

قفل شدن

adidas x tango 18+
ایکس 18+ بواسطه یقه کوتاه و کشبافش و زبانه بدون بند و پویا بخوبی روی پا و کناره ها را پوشش میدهد و این یعنی یک مژده برای فوتسالیست های عاشق سرعت و تغییر مسیر، که بدون هیچ دغدغه ای برای استارت زدن و تغییر مسیرهای ناگهانی اقدام کنند.

سبکی و انعطاف

adidas x tango 18+
بدنه ایکس 18+ تهیه شده از یک پارچه بسیار سبک و دارای منافذ تقریبا درشتی هست که بخوبی هم پا را پوشش میدهد و هم تمام سعی خود را می کند که حضورش حس نشود و بازیکن موقع دویدن عملا سنگینی را روی پای خود حس نکند.
منافذ تعبیه شده نیز بخوبی عمل گردش هوا در روی پا را انجام میدهند تا حس خنکی و تازگی را همیشه تجربه کنید

ساختار یکپارچه

adidas x tango 18+
همانطور که گفتیم بدون بند بودن و ساختاری یکدست نقطه قوت و عطف این مدل کفش فوتسال هست که یکی از رویاهای دیرینه فوتسالیست ها را محقق نموده وبدون هیچ دغدغه بند کفش و شل و سفت کردنی فقط تمرکزت روی بازی باشد.
این ساختار یکپارچه به کنترل و لمس در بهترین شرایط ممکن توپ نیز کمک بسزایی می کند و شوت و ضربه های دقیق تر را میتوان نواخت.

زیره و انعطاف

آدیداس در زیره کفش نیز سعی نموده تا از قافله رویه کفش جا نماند و در این قسمت نیز شاهد حضور فناوری محبوب boost برای کاهش مصرف انرژی هنگام دویدن و داشتن گام های روان و نرم با کمترین تنش باشیم.

adidas x tango 18+
همچنین جنس سطح تماس گیرنده مستقیم با سطح زمین نیز از جنسی با اصطکاک مناسب برای ایستایی و تعادل بهتر برخوردار هست تا در عین چابکی تسلط لازم را بری کنترل خود و همچنین توپ را نیز داشته باشیم.

adidas x tango 18+adidas x tango 18+

جمع بندی
ایراد خاصی را نمیتوان به این کفش تمام عیار وارد کرد چرا که آدیداس هرآنچه در چنته داشته برای ارائه یک سلاح زهردار برای فوتسالیست های سرعتی و دریبل زن را رو کرده و کاری جز تحسین و برداشتن کلاه از سرمان نمیتوانیم برای این شاهکار انجام بدهیم.
تنها ایرادی که میتوان گرفت قیمت بالای این کفش هست که از توان خیلی ها برای خرید آن خارج است

خرید کفش فوتسال آدیداس سری ایکس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *