nike phanton vsn

گپ و گفتی با فیلیپه کوتینیو در حاشیه معرفی سری جدید کفش فوتبال نایک فانتوم در بارسلونا

چند روز پیش مراسمی در بارسلونا جهت معرفی و شناساندن بهتر سری جدید نایک یعنی کفش فوتبال نایک PHANTOM VSN برگزار شد که در آن از بازیکن برزیلی بارسلونا ، فیلیپه کوتینیو نیز بعنوان یکی از شخصیت های اصلی این سری جدید نایک دعوت بعمل آمده بود.
در حاشیه این مراسم مصاحبه ای تقریبا مفصل با این بازیکن شد که در ادامه به منتخبی از این سوالات خبرنگاران و جواب های کوتینیو خواهیم پرداخت.

فیلیپ ، تقریبا یک سال از زندگی و بازی تو در بارسلونا میگذرد ، میتونی تجربه ات از این دوران کوتاه رو برای ما بگی؟
ببینید ، من خیلی خوشحالم که در بارسلونا هستم چون عشق و آرزوی همیشگی من بازی در این باشگاه و زندگی در این شهر بوده.این شهر واقعا شگفت انگیزه و خانواده من واقعا اینجا خوشحالن و امیدوارم در اینجا چیزهایی که میخوام رو بدست بیارم

nike phanton vsn
از حس خودت در خصوص جو نیو کمپ در مسابقاتی مثل لیگ قهرمانان اروپا بگو؟
جو استادیوم فوق العاده هست بخصوص وقتی در قالب یک تیم با بهترین بازیکنان قرار میگیری و یک شور و اشتیاق وصف نشدنی تو رو احاطه میکنه.

بارسلونا یک شهر خلاق و بسیار متنوع محسوب میشه ، این یک نکته خیلی مهم برای تو هست. آیا این قضیه روی تو تاثیری هم داشته؟
بله حتما ، رستوران های خوب ، مردمی که هر جا می بیننت بهت دلگرمی میدن.
این شهر برای هر کسی یک پیشنهادی داره و همه رو راضی نگه میداره ، این شهر جاهایی داره که من رو یاد جایی میندازه که بدنیا اومدم.

nike phanton vsn
تو بازیکنی هستی که همیشه بدنبال هر فرصتی هستی و همیشه دوست داری متفاوت و غیر منتظره باشی این درسته؟
بله همینطوره ، فوتبال یعنی بداهه و من خیلی دوست دارم تو هر بار دریبل و حرکت، کارای جدید و خلاقانه انجام بدم و با هر بار تحت فشار قرار گرفتن توسط بازیکنای حریف تلاشم رو برای اینکار بیشتر میکنم تا خودم رو با اون شرایط سخت وفق بدم.

چقدر از بازی خودت رو غریزی و چقدرش رو حاصل تجربه و آموزش میدونی؟
تقریبا به نسبت مساوی ، شما یکسری وظایف تو زمین دارید که طبق تاکتیک مربی باید برید جلو و البته مواقعی پیش میاد برای به انجام رسوندن اون تاکتیک باید از خلاقیت های غریزیت کمک بگیری مثل مواقع حمله برای دریبلینگ و دادن پاس های صحیح و سریع.
من معتقدم هر دو تو شکل و فرم بازی من به یک اندازه تاثیر داشتند.

زمانی که داشتی بزرگ میشدی به چه شکل از فوتبال توجه داشتی؟ همون فوتبال خیابانی معروف زادگاهت یا فوتبالی که فعلا بازی میکنی؟
البته فوتبالی که الان بازی می کنم! ما در برزیل فوتسال زیاد بازی می کنیم و قبل از اینکه فوتسال بازی کنم فوتبال خیابانی بازی میکردم تو 6 سالگی. تو مدرسه و تو کوچه با بطری بازی میکردیم و هر چی دم دستمون بود از فوتبال میساختیم.
فوتسال به من برای کنترل و تسلط بهتر روی توپ خیلی کمک کرده که بتونم در کمترین فضا و سریعترین زمان بهترین تصمیم رو بگیرم.

nike phanton vsn
و در نهایت ، چه چیزی همیشه تو ذهنت میگذره وقتی به ال کلاسیکو فکر میکنی؟
این یکی از بزرگترین دربی های دنیاست اگه نگیم بزرگترینه ، کل دنیا از حرکت می ایسته و فقط نگاه میکنن و من این شانس رو داشتم که داخل زمین باشم و امیدوارم تو دربی های بعدی هم تو زمین باشم و تاثیر گذارم باشم.

مشاهده و خرید کفش فوتبال نایک سری فانتوم

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *