کفش فوتبال نایک مرکوریال

رونمایی نایک از نسل جدید کفش فوتبال سری مرکوریال با عنوان سوپرفلای360 و ویپر 360

به دنیای پیشرفته و پیچیده مرکوریال خوش آمدید! نایک پس از چندین روز گمانه زنی و شایعه پراکنی توسط سایت های مختلف فعال در زمینه تجهیزات فوتبال بالاخره بصورت رسمی از سری جدید کفش فوتبال مرکوریال با عناوین superflay 360 و vapor 360 رونمایی نمود.

در طول 20 سال از ارائه سری مرکوریال توسط نایک برای سریعترین بازیکنان فوتبال ، نایک همواره تمامی طراحان و مهندسین خود را بسیج نموده تا کفشی در خور و لایق یک بازیکن سریع و مهار نشدنی را طراحی کند که تحقیقا میتوان مرکوریال را سریعترین و پیشرفته ترین کفش در میان تمامی برند ها دانست.

از لحاظ ظاهر که به کفش نگاه کنیم تغییرات کاملا مشخص است و البته وقتی وارد فاز فنی طراحی این کفش می شویم این تفاوت بیشتر مشخص میشود.

نایک با استفاده از فناوری پایه flyknit بصورت 360 درجه کل بدنه کفش را پوشش داده که این اولین و مهمترین تغییر در سری جدید مرکوریال هست ، این فناوری یعنی اینکه کل بدنه کفش حتی در زیر پا هم از این پارچه کشباف برای نهایت فیت شدن با پا استفاده شده.

داشتن یقه پویا با شکل آناتومیک چه در ویپر و چه سوپرفلای از دیگر تفاوت های دیگر سری جدید محسوب میشود که بخوبی حواشی مچ پا را پوشش میدهد.

اما می پردازیم به زیره کفش که ساختاری کاملا جدید دارد و بخاطر طراحی فوق العاده اش دهان ها را باز گذاشته ، همانطور که مشاهده می کنید زیره کفش دارای دو قسمت کاملا مجزای جلو و عقب کفش هست.

کفش فوتبال نایک مرکوریال

این ساختار جزیره ای کفش با الهام از آناتومی پنجه های یوزپلنگ طراحی شده که باعث میشود بازیکن در سرعت های انفجاری بهترین عملکرد خود را داشته باشد.

کریستیانو رونالدو

اولین واکنش من بعد از دیدن سری جدید مرکوریال این بود که متوجه شدم با بهترین کفش حال حاضر دنیا مواجه هستم ، این واقعا در فیت شدن بی نقصه.

بدنه ، طراحی  و فناوری همگی شگفت انگیزند.

فناوری ACC نیز برای کنترل بهتر کفش در شرایط مختلف جوی مثل همیشه این کفش را همراهی می کند.

رنگ نارنجی اولین تم ارایه شده برای این کفش هست که در آینده نزدیک بصورت انبوه روانه بازار خواهد شد.

کفش فوتبال نایک مرکوریال

در مقاله ای مجزا به نقد و بررسی این کفش فوتبال خواهیم پرداخت ، پس منتظر باشید.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *