کفش فوتبال نایک

رونمایی نایک از نسخه جدید بسته کلاسیک کفش فوتبال خود با عنوان tech craft

به رسم همیشگی در این چند مدت قاعدتا باید منتظر رونمایی نایک از کفش های فوتبال خود در قالب بسته سنتی و همیشگی اش یعنی تِک کرَفت میبودیم که این انتظار دیروز به پایان رسید و نایک پس از بروز شدن سری تمپو این بسته را رونمایی نمود.

اگر اخبار و مقالات پیشین فوتبال کالا را دنبال کرده باشید حتما با بسته tech craft آشنایی دارید که در واقع پلی است بین سنت و مدرنیته.

در این بسته نایک سعی می کند تا تمام مدل کفش های خود را با وجود تمامی ویژگی های مدرنشان در رنگ و لعابی کلاسیک به مشتریانش ارائه کند.

کفش فوتبال نایک

نایک برای رسیدن به این هدف با تلفیق فناوری های نوین خود و دستان هنرمند طراحان کفش یک لایه نازک چرم طبیعی که عمدتا چرم کانگورو هست را بصورت یکپارچه بر روی کل کفش می گستراند.

کفش فوتبال نایک

زمانی میتوان به شاهکار نایک در این بسته پی برد که باید بدانید کشیدن روکش چرم یکپارچه بر روی یک کفش با بدنه مصنوعی بصورتی که کل پستی و بلندی های کفش را بپوشاند امری تقریبا غیرممکن محسوب میشود که فقط از نایک این محال بر می آید، زمانی که شما به کفش نگاه می کنید اصلا متوجه نمی شوید که با یک کفش رویه چرم مواجه هستید و فکر می کنید کفش تمام چرم است.

کفش فوتبال نایک

از مزیت اصلی این روش نایک اینست که بازیکن میتواند یک کفش با بدنه مصنوعی و با وجود تمام فناوری های نوینش را با روکش یک چرم اعلا که به لمس طبیعی توپ کمک می کند را در اختیار داشته باشد.

کفش فوتبال نایک

سری سوم هایپرونوم اولین بار است که این روکش چرم را تجربه می کند و این یک خبر عالی برای طرفداران این سری هست.

در تمامی پروسه پردازش کفش در این سری دستان هنرمند کفاشان چیره دست بیشترین نقش را دارد تا کوچکترین نقصی را در کفش مشاهده نکنید.

کفش فوتبال نایک

کفش فوتبال نایک

کفش فوتبال نایک

مثل همیشه رنگ تمام مشکی تم اصلی این بسته هست.

بزودی این مجموعه به فوتبال کالا اضافه خواهد شد.

نظر شما در خصوص این تلفیق زیبا چیست؟

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *