کفش فوتسال پوما

بررسی کفش فوتسال پوما 365 Ignite NetFit – تلفیق دنیای فشن و فوتسال

پوما اخیرا سری جدیدی از کفش فوتسال خود را روانه بازار نموده که بظاهر سخت میتوان تشخیص داد که یک کفش فوتسال است و در نگاه اول شبیه یک کفش خیابانی شیک و جوان پسند است ، پوما با این طراحی خواسته تا مشتریانش با خرید این کفش فوتسال با یک تیر دو نشان را بزنند و همزمان هم یک کفش فوتسال داشته باشند و هم یک کفش بیرونی شیک.
PUMA 365 IGNITE NETFIT عنوان این کفش فوتسال است که چند ماهی است توسط پوما معرفی شده و در همان ابتدای معرفی خیل مشتاقان زیادی را بسمت خود جذب نمود.

کفش فوتسال پوما

ظاهر کفش
کفش بواسطه دو فاکتور اصلی ظاهری یعنی یقه نیمه بلند که بخوبی روی پا را می پوشاند و توری روی کفش با رنگ متفاوت از بدنه مشخص است تبدیل به یک کفش فشن اسپرت شده که البته زیره و بدنه باریک و خشن کفش در جذابیتش بی تاثیر نبوده.

کفش فوتسال پوما

فیت شدن
اگر بخواهیم پوما 365 را در یک کلمه خلاصه کنیم آن کلمه فیت است ، چرا که پوما در این زمینه سنگ تمام گذاشته تا کفش همه جوره پای بازیکن را پوشش دهد که در ادامه به آن میپردازیم.

کفش فوتسال پوما
اولین تجهیز پوما برای فیت شدن کفش با پا رویه کشبافی است که قسمت بالایی رویه پا و همچنین حاشیه مچ پا را بخوبی پوشش میدهد و همشکل این قسمت میشود ، امکانی که ما اخیرا در اکثر کفش های فوتسال نایک و آدیداس هم آن را مشاهده می کنیم و بخوبی قابلیت های بالای خود را اثبات نموده.

کفش فوتسال پوما

امکان بعدی که در واقع خلاقانه ترین روش پوما برای پوشش و فیت شدن هر چه بهتر کفش با بدنه پای بازیکن میباشد ، شبکه توری است که از قسمت جلوی بند انگشت ها تا رویه بالای پا رو پوشش میدهد و از کناره ها نیز تا حاشیه پایین پا امتداد دارد.
این شبکه توری که با عنوان NETFIT نیز توسط پوما معرفی شده با بستن بند کفش بخوبی و بصورت همه جانبه و یکدست کل پا را با توجه به میزان سفت بستن بند کفش پوشش میدهد ، نقطه عطف طراحی این شبکه توری اینست که بند کفش از میان منافذ این توری رد میشود و از سوراخ های معمول بند کفش خبری نیست.

سرعت و سبکی
کفش فوتسال پوما 365 جزو کفش های سبک و سرعتی محسوب میشود که بخوبی از پس انتظارات یک بازیکن سرعتی و دریبل زن بر میاید.

کفش فوتسال پوما
جلوی کفش کاملا از جنس پارچه منعطفی هست که علاوه بر کاهش وزن کفش در انعطاف جلوی کفش نیز کمک بسزایی می کند.

راحتی و انعطاف
بدنه کاملا پارچه ای کفش به انعطاف و راحتی پای بازیکن در داخل کفش کمک زیادی می کند تا در هنگام سرعت و تغییر مسیر بخوبی از انعطاف طبیعی پای خود استفاده ببرد.

کفش فوتسال پوما
زیره کفش مجهز به فوم جذب شوک است که هم در خنثی نمودن شوک های وارده از سطح سالن به پا و کمر کمک می کند و هم در هنگام دویدن انرژی کمتری را از وی خواهد گرفت که باعث میشود در طول یک بازی طولانی خستگی کمتری را حس کند.
زیره کفش نیز با طراحی خاص و الگوی پیاده شده بر روی آن سطح درگیری خوبی را با سطح سالن داشته و در هنگام سرعت و ایستادن در جا سرعت عمل خیلی خوبی را بنمایش میگذارد.

کفش فوتسال پوما
راحتی و انعطاف ، فیت شدن عالی دو مزیت اصلی این کفش بشمار میروند که میتواند در کنار مدل های تاپ برندهایی مثل آدیداس و نایک میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و یکی از گزینه های انتخاب یک فوتسالیست باشد.

خرید کفش فوتسال پوما 365

2 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *