رونمایی پوما از لباس اول ایتالیا 18-2017

رونمایی پوما از لباس اول ایتالیا 18-2017

پس از یک قرارداد و همکاری طولانی مدت بین برند ایتالیایی kappa و ایتالیا در سال 2002 بود که پای یک برند آلمانی به میان آمد و این همکاری طولانی مدت به سرانجام خود رسید.

پوما خیلی صبر نکرد تا سایر رقبا مثل ادیداس و نایک از لباس اول تیم های راه یافته به جام جهانی رونمایی کنند و اولین برندی بود که از لباس اول ایتالیا برای جام جهانی روسیه 2018 رونمایی نمود.

 لباس اول ایتالیا

قبل از پرداختن به خود لباس میپردازیم به لوگوی تیم ملی ایتالیا که چند روز پیش دستخوش تغییراتی شد و شکل و شمایلی جدید را به خود گرفت و ظاهری شیک و مدرن تر را به نسبت ایتالیای جوان شده به خود گرفته ( به امید تغییر لوگوی تیم ملی فوتبال ایران) ، جابجایی ستاره های روی لوگو ، کادر و سایر جزییات هرچند که جزیی بودند ولی روی هم رفته یک ظاهری بسیار زیباتر را ارائه نمودند.

 لباس اول ایتالیا

مطابق گذشته تم اصلی لباس آبی است ، در نگاه اول لباس ساده بنظر می رسد ولی وقتی به جزییات پیاده شده روی لباس دقت می کنیم زیبایی پنهان لباس را بهتر متوجه میشویم.

سرآستین و یقه v سورمه ای ، درج سه رنگ پرچم ایتالیا روی آستین چپ و تم نقطه چین سفید روی سینه از جمله جزییات بکار رفته در لباس جدید ایتالیا هستند.

 لباس اول ایتالیا

طرح لباس برگرفته از لباس های کلاسیک دهه نود این تیم است.

 لباس اول ایتالیا

پوما و ایتالیا به پاس زحمات و افتخار آفرینی های بوفون سنگربان این تیم تصمیم جالبی را در پیش گرفتند و قرار است در بازی ایتالیا در مقابل مقدونیه از سری مسابقات مقداتی جام جهانی 2018 روسیه همه بازیکنان از لباس دوم تیم استفاده کنند و فقط بوفون لباس اول تیم را بعنوان لباس دروازه بانی استفاده کند تا گوشه ای از زحمات 20 ساله این بازیکن کهنه کار اجر نهاده شود.

بقیه بازیکنان در دیگر بازی مقدماتی جام جهانی در مقابل آلبانی در 9 اکتبر از لباس جدید و اول تیم استفاده خواهند کرد.

 

خرید لباس ایتالیا

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *