کفش رانینگ آدیداس

رونمایی از کفش رانینگ آدیداس تمام مشکی مدل ace 16+ purecontrol ultraboost

آدیداس در اولین روز از سال نو میلادی از رنگ تمام مشکی مدل جدید و باشکوه کفش رانینگ purecontrol ultraboost رونمایی نمود ، کفشی که تعریف جدیدی از کفش رانینگ را ارایه میدهد .
این مدل کفش در واقع پلی بین کفش های فوتبال و کفش های رانینگ محسوب میشود زیرا علاوه بر حفظ ویژگی اصلی خود یعنی فناوری ultraboost که در زیره کفش بکار رفته، وام دار کفش فوتبال ace 16+ در رویه و بدنه خود است و همانند این کفش دارای فناوری primeknit در رویه و حذف بند و استفاده از الیاف کشباف بجای آن است.

کفش رانینگ آدیداس

کفش رانینگ آدیداس

رنگ تمام مشکی این مدل کفش در کنار طراحی بی نظیر آن واقعا ظاهری جذاب به آن داده است و هر علاقمند به کفش رانینگی را شیفته خود می کند ، موقع راه رفتن با این کفش شاید یادتان برود که کفشی به پا دارید و در پیاده روی های طولانی خستگی را تجربه نخواهید کرد. سبکی و فیت شدن در کنار فناوری ultraboost در زیره که باعث کاهش مصرف انرژی یا بهتر است بگوییم مصرف بهینه انرژی خواهد شد ، همگی جزیی از خصوصیات منحصربفرد این کفش از برند آدیداس هستند.

کفش رانینگ آدیداس
این مدل کفش همانند نسخه های قبلی خود بصورت محدود ارایه میشود و خیلی باید خوش شانس باشید تا بتوانید یک جفت از آن را بدست بیاورید.
در روزها یا ماه های دیگر حتما باید شاهد نسخه ace 17+ این مدل کفش رانینگ زیبا و جذاب باشیم و بی صبرانه منتظریم تا طراحی جدید آن را ببینیم.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *