کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1

معرفی و بررسی کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1 کفشی ویژه بازیکنان بازی ساز و کنترل کننده بازی است که آدیداس سعی نموده تا در طراحی آن نهایت هنر خود را برای رسیدن به کفشی مورد نظر بازیکنان بازی سازان بکار ببرد.
در اصل هدف از خلق سری ace توسط آدیداس اغنای نیازهای بازیکنان عاشق کنترل توپ و زمین بوده و انصافا در این راستا سنگ تمام گذاشته است.
در نقد های قبلی از سری ایس کفش های فوتسال چند مدل کفش را معرفی کردم و حالا نوبت مدل 16.1 از این سری هست که جزو جدید ترین مدل های سری 16 محسوب میشود.

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1 در یک نگاه

– ویژه بازیکنان بازیساز
– وزن ایده آل 285 گرم
– فوم جذب کننده شوک

ظاهر کفش فوتسال Adidas ace 16.1 court

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
قبل از اینکه به مشخصات ظاهری و گرافیکی کفش بپردازیم این نکته را خدمتتان عرض کنیم که در ذکر مدل کفش اگر عبارت court را مشاهده نمودید به معنای استفاده از آن کفش علاوه بر سالن ، در فضای باز مانند زمین خاکی مسطح ، آسفالت و سیمان نیز میباشد.
کفش فوتسال ایس 16.1 در رنگ های متنوعی مانند آبی ، سبز ، سفید و خاکستری عرضه شده که ما به بررسی رنگ خاکستری آن خواهیم پرداخت.
رنگ و تم اصلی کفش خاکستری است که کل کفش را پوشانده و جزییاتی مشکی رنگ نیز در کناره ها و پاشنه کفش دیده میشود.
جزییات گرافیکی مشکی که میتوان به آنها اشاره نمود مثلث های توخالی و توپر طراحی شده رویه و کناره کفش و سه خط معروف آدیداس در نزدیکی پاشنه کفش اشاره نمود.
کفی کفش کاملا مشکی و عبارت boost (بالا،مترقی) بر روی آن درج شده ، لوگوی آدیداس نیز بر روی زبانه و زیره کفش دیده میشود.
زیره کفش کاملا سفید است به همراه لایه مجزا که با رنگ زرد مشخص است.

مشخصات فنی کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1

رویه
ساخته شده برای کنترل

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
کل رویه کفش ایس 16.1 از فناوری control skin بهره میبرد که کنترلی عالی را برای شما فراهم می آورد ، این فناوری که برای اولین بار در مدل 15.1 بکار گرفته شد پارچه ای با رویه سه بعدی و بسیار منعطف است که بخوبی به دور پای شما پیچیده که علاوه بر ارایه تجربه ای ناب از فیت شدن کفش با پا ، امکان کنترل عالی توپ را نیز برای شما فراهم میکند و جالب است بدانید که این فیت شدن بصورت پویا عمل میکند یعنی هنگام فشار امکان آزادی لازم را به پای شما در عین فیت شدن میدهد و در مواقع عادی نیز شل نشده و باز هم خود را با شکل پای شما منطبق میکند.

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
جهت حفاظت از جنس پارچه ای و نرم کفش حاشیه دوران کفش از لایه نازک و شیشه ای مانند پوشانده شده تا هنگام زدن ضربه به آن آسیبی وارد نشود ، این لایه نازک هنوز نازک تر کل رویه جلویی کفش را پوشانده که با اشکالی مثلثی شما آن را مشاهده می کنید و این اشکال در کناره قسمت داخلی پا نیز بصورت توپر و مشکی رنگ دیده میشود، شاید از خود بپرسید که این اشکال چه کمکی به کفش می کنند؟ کار اصلی این اشکال بواسطه شکلشان نیست بلکه بخاطر جنس زبر و چسپندگی آن است که کفش را بخوبی با توپ درگیر میکند و باعث کنترل و نزدیکی همیشه توپ در کنار پا میشود.

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1

این لایه نازک در کناره بیرونی بصورت یکپارچه پیاده نشده و در وسط آن سوراخ هایی دیده میشود که باعث بیرون زدن جنس پارچه ای کفش میشود و این خود باعث بوجود امدن برجستگی شده که کنترل توچ بوسیله بیرون پا را راحت تر میکند و همچنین باعث قوام و ایستایی کفش نیز خواهد شد.
آدیداس برای قوام و ایستایی بهتر کفش از نواری از جنس چرم مصنوعی در میانه کنار پاشنه و حاشیه جای سوراخ بند کفش استفاده نموده تا چیزی بین شل بودن و ایستایی را تجربه کنید.
در دو سوراخ بالایی کفش از جابندی پلاستیکی منعطف و نرم استفاده نموده تا بخوبی تحمل فشار هنگام محکم کردن بند کفش را داشته باشد.
سه خط معروف آدیداس نیز در کنار پاشنه کفش حکم قوام دهنده و ایستایی آن قسمت را دارد.
زبانه ادغام شده

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
در ایس 16.1 زبانه کفش با رویه و پاشنه متصل شده و حاشیه دهانه ورودی کفش نیز از جنس کشبافی استفاده شده تا همه چیز برای قفل و فیت شدن پویای پا با کفش فراهم باشد.
جنس زبانه کفش نیز از همان جنس پارچه ای است تا بخوبی بر روی پا بنشیند و کمترین واسطه را بین توپ و روی پای خود حس کنید تا شوت هایی تمیز و بدون نقص را روانه دروازه حریف کنید.
زیره کفش
جذب کننده شوک

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
همانند سایر محصولات ویژه سطوح رو باز مانند آسفالت و … و روبسته مانند سالن این کفش نیز مجهز به لایه فومی جهت جذب و خنثی نمودن فشار وارده میباشد تا کمترین آسیب ممکنه به بدن شما وارد شود.
آدیداس از مواد پلی ارتان با فناوری capsules استفاده نموده تا وظیفه خود را در این زمینه بخوبی انجام دهد، جهت کارایی بهتر، آدیداس در هر قسمت که فشار بیشتری به پا وارد میشود از لایه ای قطور تر و نرم تر استفاده نموده که شما در پاشنه پا منظور بنده را بهتر دیده و درک خواهید نمود.
لایه زرد رنگی که مشاهده می کنید کارایی اصلی اش باز همین جذب شوک وارده و همچنین راحتی بازیکنان در جابجایی های سریع است تا بخوبی و با انعطاف لازم این کار را انجام دهند.

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1
میپردازیم به لایه اصلی کفش که با سطح سالن و بیرون تماس مستقیم دارد ، آدیداس این لایه را بصورت نرم و از جنس شبیه آدامس تولید نموده تا بخوبی با سطح سالن گیر نموده و مانع از لغزش بازیکنان شود.
اشکال پیاده شده در زیره کفش نیز در همین راستا یعنی چسپندگی و کشش لازم هنگام دویدن و تغییر مسیر طراحی شده است.

جمع بندی :

اگر به دنبال کفشی همانند جوراب هستید تا کمترین واسطه را بین پا و توپ حس کنید و عاشق فیت شدن پویای کفش با پا هستید ، کفش فوتسال آدیداس ایس 16.1 میتواند شما بازیکن مشکل پسند را راضی نگه دارد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *