کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2 هدیه ای سفارشی برای طرفداران کنترل و تسلط بر روی توپ است ، آدیداس برای رسیدن به این هدف خود امکانات متعددی را بر روی ایس 16.2 قرار داده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.
بعضی از بازیکنان زاده شده برای کنترل و در دست گرفتن نبض بازی هستند و هر تیمی برای رسیدن به موفقیت به چنین بازیکنانی نیاز دارد تا تیم در مسیر درست خود قرار گرفته باشد و در مواقع حساس و بحرانی بتواند تعادل تیمی را حفظ کند ، کفش های فوتبال سری ایس ace آدیداس برای چنین بازیکنانی طراحی شده تا در اجرای وظایف خود به بهترین نحو ممکن عمل کرده و زمان و مکان را در دست بگیرند.
سری ایس و ایکس آدیداس چند سالی است که به بازار معرفی شده و طی این مدت طرفداران فراوانی را به خود جذب نموده ، در این پست میخواهم به بررسی یکی از مدل های معروف و محبوب آز سری ace با عنوان Adidas ace 16.2 FG.AG بپردازم ، پس با هم به بررسی این کفش زیبا میپردازیم.

کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2 در یک نگاه

– از جدیدترین سری ACE
– استفاده از فناوری CTRL/WEB جهت لمس و کنترل توپ
– استفاده از فناوری CTRL/FIT برای فیت شدن مناسب با شکل پا
– زیره انقلابی جهت استفاده دو منظوره در چمن مصنوعی و چمن طبیعی
– فناوری NSG برای کنترل بهتر توپ

ظاهر کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

مدلی که برای بررسی انتخاب شده از بسته MERCURY که جزو جدیدترین بسته های آدیداس است، میباشد.

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2
رنگ و تم اصلی کفش نقره ای است با جزییات فسفری و مشکی.
کل کفش رنگ نقره ای به خود گرفته و تنها نقاط متمایز کفش بند ، زبانه ، پوشش داخلی دهانه کفش و طرح گرافیکی زیره کفش است که به رنگ فسفری طراحی شده که در میان رنگ نقره ای به خوبی خود را نشان میدهد و همچنین سه خط معروف آدیداس که مانند کمربند میانه کفش را گرفته است.

کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

لوگوی ACE رل میتوان بر روی زبانه کفش به رنگ مشکی و روی کفی کفش به رنگ فسفری مشاهده نمود که روی کفش مدل کفش یعنی 16.2 نیز درج شده.
لوگوی آدیداس به رنگ مشکی در پشت پاشنه کفش بصورت برجسته درج شده.

کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2
زیره کفش کاملا خاکستری رنگ است و در فضای خالی بین میخ های جلوی کفش یک طرح گرافیکی که در سری کفش های چمن ایس ثابت است پیاده شده که در این مدل به رنگ فسفری مشاهده میشود به همراه حواشی مشکی رنگ ، در کنار این طرح لوگوی آدیداس نیز در وسط زیره کفش به رنگ فسفری دیده میشود.
ذکر موارد بالا جهت آشنایی بهتر شما با مشخصات یک کفش اصل است تا یکی از اصولی ترین مراحل شناخت کفش اصل را رعایت کرده باشید و حداقل در ظاهر تشخیص بدهید که کفش کپی است یا اصل.

مشخصات فنی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2

رویه
جنس رویه کفش کاملا از مواد مصنوعی مرغوب با دوام بالا هست و البته این نکته را متذکر شویم که نسخه چرمی این کفش نیز توسط آدیداس تولید شده.
فناوری CTRL/WEB

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2
مطمئنا اولین چیزی که در رویه کفش نگاه شما را به خود جلب میکند طرح سه بعدی پیاده شده بر روی کفش است که سراسر کفش از جلو تا عقب و کناره کفش را در بر گرفته ، آدیداس برای به وجود آوردن بهترین حالت ایجاد درگیری و اصکاک لازم بین توپ و کفش این رویه سه بعدی را طراحی و بر روی تقریبا تمامی کفش پیاده نموده است که شبیه به مثلث هایی هستند که بصورت منظم در کنار هم قرار گرفته اند.
این رویه سه بعدی با ایجاد درگیری لازم بین توپ و کفش بهترین حالت لمس و کنترل توپ را فراهم میکنند و این یعنی نزدیکی همیشگی توپ به پا و اجرای ریزترین تکنیک های فوتبالی خود.
آدیداس نام این فناوری پیاده شده بر روی کفش را CTRL/WEB نهاده که در لغت به معنای تار کنترل است و در مفهوم نیز همین و است مانند یک تار عنکبوت این رویه سه بعدی توپ را گیر انداخته و مانع از لغزش و انراف توپ از مسیر دلخواه شما میشود.
فناوری NSG
آدیداس جهت بهینه کردن کارایی رویه سه بعدی کفش کل کفش را از نقاطی ریز و برجسته پوشانده است ، کار اصلی این نقاط ریز و برجسته کنترل عالی بر توپ حتی در آب و هوای بارانی و یا به هردلیلی که رویه کفش خیس و نمدار باشد ، است.
آدیداس نام این فناوری را NSG-NON STOP GRIP یا “چنگ زنی بی وقفه” گذاشته تا بخوبی در توصیف این فناوری حق مطلب را ادا کرده باشد.
فناوری CTRL/FIT

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2
داشتن کفشی که به خوبی پا را در آغوش بگیرد و به اصطلاح پا در آن لق نزند از اساسی ترین خواسته های یک بازیکن است.
آدیداس برای پاسخگویی به این خواسته از فناوری CTRL/FIT استفاده نموده است ، از اولین سوراخ بالایی بند کفش رو به پاشنه کفش این فناوری بکار رفته و شما قادر به مشاهده آن نیستید زیرا در لایه داخلی پاشنه کفش قرار گرفته و هنگام پوشیدن کفش بخوبی میانه پای شما را گرفته و بخوبی خود را با شکل پای شما فیت میکند تا هم باعث راحتی پای شما شده و هم مانع از لغزش پا در داخل کفش شود.
آدیداس همچنین برای دوام و ایستایی بهتر میانه کفش از سه خط معروف آدیداس به این منظور استفاده نموده تا میانه کفش بخوبی ایستادگی و دوام لازم را در فشارهای مضاعف داشته باشد.
زیره کفش
فناوری GROUND/CTRL

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 16.2
آدیداس در ساختار زیره کفش جهت ایجاد تعادل بین انعطاف پذیری و ایستایی از فناوری GROUND/CTRL استفاده نموده است ، این فناوری در جلوی کفش باعث آزادی طبیعی حرکت انگشتان پا شده تا بخوبی فشار لازم را جهت استارت زدن به زمین وارد کند و در عین حال استحکام لازم را نیز که از یک زیره انتظار میرود فراهم میکند.
در این زیره از 11 میخ مخروطی استفاده شده که قدرت تحرک و مانور شما را با ایجاد آزادی لازم در چرخش و تغییر مسیر خود بواسطه مخروطی بودن زیره بالا میبرد.
آدیداس ایس 16.2 نیز از ابداع جدید آدیداس در زیره بی بهره نبوده و این کفش نیز قابلیت استفاده در دو زمین چمن مصنوعی و طبیعی را برای بازیکنان فراهم میکند و دیگر نیازی نیست برای هر چمن یک کفش خریداری کنید و با یک تیر دو نشان خواهید زد.

جمع بندی

همانطور که مشاهده میکنید آدیداس قابلیت های فراوانی را جهت سهولت در کنترل توپ چه در رویه و چه در زیره کفش تعبیه نموده و این را میتوان از فناوری های بکار رفته با پسوند و پیشوند CTRL یا CONTROL درک نمود.
اگر به دنبال کفشی با تمرکز عالی بر امکانات کنترلی هستید ، آدیداس ایس 16.2 گزینه ای عالی برای شما خواهد بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *