کفش فوتبال آدیداس ایس +16

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس +16 – کنترل ناب

آدیداس را میتوان پیشتاز و مبدع کفش فوتبال بدون بند دانست ، کفشی که بازیکن دیگر اصل دردسر کلنجار رفتن با بند و زبانه را نخواهد داشت.
آدیداس در ابتدا بصورت آزمایشی و چندین بار نسخه بدون بند کفش خود را در اختیار بازیکنان قرار داد که در تمرین ها از آن استفاده می کردند و با گرفتن نظرات و بازخور از آنها سعی در اصلاح کفش میکرد ، مرحله بعدی آزمایش کفش در بازی رسمی بود که بصورت محدود و مثلا در یک نیمه یا نیمی از یک نیمه بازی از آن استفاده میشد و بالاخره وقت آن رسیده بود که کفش بصورت رسمی و کاملا از آن استفاده شود ، مسوت اوزیل اولین کسی بود که این مدل کفش یعنی آدیداس ایس 16 را در زمین مسابقه استفاده میکرد و از آن نیز کاملا راضی بود تا آدیداس به موفقیتی بسیار بزرگ که خواسته دیرینه هر بازیکن بود برسد و حالا ما شاهد رونمایی از سری های مختلف این کفش زیبا هستیم ، در این مقاله ما به بررسی کفش فوتبال آدیداس ace 16+ – pure control خواهیم پرداخت.
بعضی از بازیکنان ویژگی ذاتی بازیشان در کنترل بازی و زمین است و هر تیمی به چنین بازیکنی نیاز دارد تا نبض بازی را در دست بگیرد.
سری ace آدیداس دقیقا برای چنین بازیکنانی طراحی شده تا دقیقا تفکرات مربی را در زمین پیاده کنند.

کفش فوتبال آدیداس ایس +16 در یک نگاه

– طراحی انقلابی بدون بند کفش
– رویه با فناوری primeknit
– وزن عالی 228 گرم کفش
– استفاده شده توسط بازیکنانی مانند مسوت اوزیل ، پل پوگبا و ایوان راکیتیچ
– زیره انقلابی کفش با قابلیت دوکاربره بودن

مشخصات ظاهری کفش

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
رنگ های ارایه شده برای آدیداس ایس +16 دارای تک رنگ هستند و ظاهری کاملا ساده دارند ، رنگ انتخاب شده توسط ما برای بررسی جزو رنگ های معمول و پرکاربرد یعنی رنگ زرد است که از بسته speed of light است.
رنگ آبی و سفید از دیگر رنگ های معمول این مدل کفش هستند.
رنگ زرد ، رنگ اصلی کفش است که سراسر کفش را پوشانده. از جزییاتی که در میان رنگ یکدست کفش بچشم می آید میتوان به سه خط معروف آدیداس به رنگ مشکی در کناره کفش و بند مخصوص انگشت بالای سر زبانه کفش به رنگ مشکی اشاره نمود.
عبارت NSG در کناره کفش به رنگ نقره ای و نزدیک مچ پا و عبارت و لوگوی ADIDAS در پشت پاشنه برنگ مشکی از عبارات درج شده بر روی کفش هستند.
زیره کفش نیز سبز رنگ است که مانند یک ظرف لعاب دار میدرخشد.

مشخصات فنی کفش

رویه با فناوری PRIMKEKNIT با طراحی بدون بند برای تجربه یک لمس و کنترل بدون نقص

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
اولین شگفتی کفش که قبلا خدمتتان گفتیم بدون بند بودن کفش است که آدیداس با حذف زبانه معمول و سنتی کفش و بکاربردن الیافی بافتنی در آن قسمت باعث میشود که بخوبی شکل رویه پا را به خود گرفته و تجربه بی نظیری از لمس و کنترل توپ را همانند پای برهنه داشته باشید.

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
این الیاف بافتنی با الیاف با فناوری PRIMEKNIT ( رویه برجسته و منفذ دار ) که کل بدنه کفش را پوشانده همراه شده تا بخوبی به فیت و تنگ شدن کفش با پا کمک کند (در مقالات قبلی به توضیح این فناوری پرداخته ایم) و مانند یک جوراب روی پا را بپوشاند.
فناوری NSG – NON STOP GRIP

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
آدیداس بر رویه این ساختار پارچه ای یک لایه بسیار نازک از مواد مصنوعی را قرار داده که به کنترل و لمس یکسان و عالی توپ در شرایط مختلف جوی مانند هوای بارانی کمک کند و همچنین در افزایش طول عمر مفید کفش نیز کمک بسزایی کند.
فناوری PRIMECUT برای راحتی و ایستایی

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
کفش دارای یقه کوتاهی است که با عنوان PRIMECUT شناخته میشود و بخوبی اطراف مچ پا را میپوشاند تا در قفل شدن کفش به پا کمک کند ، این یقه باعث میشود که کفش بخوبی با پای بازیکن همراهی کند و مخصوصا در موقع سرعت گرفتن و تغییر مسیر مستقیم خود دچار مشکل نشوید و کفش را در همه مواقع با پای خود همراه ببینید.
ایستایی میانه کفش

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
سه خط معروف آدیداس را که در کناره کفش مشاهده می کنید فقط برای نمایش نیست بلکه مانند یک اسکلت و ساختار بیرونی باعث حفظ و ایستایی ساختار پارچه ای کفش میشود.
سیستم techfit
در داخل کفش نیز آدیداس از ساختاری الیافی مجزای آن چیزی که بیرون هست استفاده نموده که سطحی پیشرفته از حمایت پویای کفش از میانه پا را ارایه میکند ، کارایی عالی این سیستم را شما در چرخش های سریع و تغییر مسیر های انفجاری درک می کنید که کفش بخوبی از پای بازیکن چه بصورتی افقی و چه عمودی حمایت می کند بطوری که بازیکن حس می کند کفش جزیی از پای اوست.
زیره کفش
فناوری SPRINTFRAME

کفش فوتبال آدیداس ایس +16

 

فناوری sprintframe برای اولین بار در زیره کفش معروف آدیداس f50 استفاده شد که سطح پیشرفته آن را اکنون در ace 16+ مشاهده می کنیم.
فناوری اسپرینت فریم دارای چند مزیت اصلی است
نگه داشتن بهینه کفش به سطح زمین و افزایش قدرت چنگ زنی کفش که در نهایت باعث ایستایی و تعادل بهتر بازیکن می شود.
– کاهش وزن زیره کفش و افزایش انعطاف لازم به آن جهت شبیه ساز انعطاف کف پای بازیکن و آزادی حرکت وی.
– افزایش حمایت از پا و ایستایی لازم در هنگام پیچیدن و تغییر سریع مسیر .

فناوری GROUND CTRL / 2.0

کفش فوتبال آدیداس ایس +16

کفش فوتبال آدیداس ایس +16
این فناوری در 11 میخ بکار رفته در زیره کفش وجود دارد که باعث افزایش قدرت چابکی و مانور بازیکن در هنگام چرخش و پیچش و سرعت گرفتن در مسیر های مستقیم خواهد شد که در نهایت باعث افزایش قدرت کنترل بازیکن بر روی بازی خود میشود و قادر خواهد بود که کوچکترین حرکات دلخواه خود را در کمترین فضا انجام دهد.
میخ های کفش دارای کاربری دوگانه دارند یعنی هم در چمن مصنوعی و هم چمن طبیعی بازیکن قادر است به راحتی بازیکن کند و نیازی به کفش جداگانه برای این دو نوع زمین نخواهد داشت که نوعی صرفه اقتصادی برای بازیکن محسوب میشود.
نکته : آدیداس برای خریداران این کفش این اطلاعیه را صادر کرده که رنگ لعاب دار زیره بخصوص در کنار میخ ها ممکن است پس از مدتی از بین برود که این در کارایی کفش هیچگونه تاثیری نخواهد داشت.

حرف آخر

مسوت اوزیل - کفش فوتبال آدیداس ایس +16
آدیداس با این شاهکار خود حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و هرآنچه که نیاز بوده تا یک کفش با پا قفل شود را در کفش گنجانده تا حس بی نظیر لمس ، کنترل و فیت شدن را یکجا تجربه کنید.
شما چه نوع کفشی را می پسندید ، نوع بند دار یا بدون بند ؟ آیا در این نوع کفش ایرادی هم میتوان وارد نمود؟

2 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *