کفش فوتبال آدیداس

رونمایی از رنگبندی جدید کفش فوتبال آدیداس ایس 17+

سال جدید در همان آغاز کار پر بوده از مدل های جدید و دویانه کننده از برند های مختلف که یکی از آنها کفش فوتبال از سری 17 آدیداس ایس بود که با بروز شدن رویه و ساختار در ابتدای سال 2017 معرفی شد و حالا شاهد ارایه رنگ جدید و بسیار زیبا از این مدل کفش خارق العاده هستیم که البته پیش از آن شاهد ارایه بسته ای با عنوان chequred pack نیز بودیم که ظاهری کاملا مشکی و براق به کفش داده بود.

کفش فوتبال آدیداس
رنگ آبی متالیک به همراه جزییات صورتی رنگ های این مدل کفش زیبا هستند که جلوه خاصی را به کفش داده است و با عنوان blue blast شناخته میشود.
این مدل کفش زیبا توسط بازیکنان شاخصی مثل مسوت اوزیل و پل پوگبا استفاده میشود و حتما منتظر پوشیدن این رنگ و طرح جدید نیز توسط آنها باشید.

کفش فوتبال آدیداس

کفش فوتبال آدیداس

رویه تمام یکدست و بدون بند مجهز به فناوری primeknit ، با پوشش برجسته NSG جهت اصطکاک لازم بین توپ و کفش و کنترل بهتر توپ ، فناوری بروز شده SPRINTFRAME و همراهی فناوری BOOST در زیره کفش بترتیب جهت انعطاف و پویایی فوق العاده زیره کفش هنگام دویدن و استفاده بهینه از انرژی بازیکن از جمله ویژگی های منحصربفرد سری 17 این کفش هستند که ایس 17+ را تبدیل به یکی از تاپ ترین مدل کفش های بازار می کند.

کفش فوتبال آدیداس
البته ناگفته نماند که سایر مدل کفش های سری جدید 17 نیز که مخصوص چمن مصنوعی ، سالن و خیابان هستند هم در این رنگبندی جدید سهیم هستند.

نظر شما در خصوص سری جدید کفش فوتبال آدیداس چیست؟ آیا تغییرات انجام شده این مدل کفش کارایی ان را بالاتر برده؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *