معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایس 17+

پس از ارایه شاهکار آدیداس از کفش فوتبال بدون بند با عنوان ace 16+ که دنیای کفش فوتبال را تکانی حسابی داد و یک رویای دیرینه را به واقعیت تبدیل نمود، حالا شاهد رونمایی از سری جدید این مدل کفش یعنی 17+ هستیم که در قسمت های مختلف آن بروز رسانی هایی صورت گرفته ولی در اصل همان ویژگی های اصلی خود را حفظ نموده است.

در این مطلب به بررسی این مدل کفش زیبا و پیشرفته می پردازیم تا بهتر با ویژگی های جدید آن آشنا شویم.

رویه بروز شده مجهز به فناوری primeknit

در مدل جدید ace 17+ رویه کفش شاهد تغییرات کلی شده و کاملا برزو شده است ، رویه ای که بدون هیچگونه وصله و پینه طراحی شده و با استفاده از الیاف بکار رفته بخوبی همشکل پای بازیکن میشود.

کفش فوتبال آدیداس

ساختار کفش هم از داخل و هم از خارج کاملا اصلاح شده و این اصلاحات در راستای هر چه بهتر فیت شدن و حس بهتری از نزدیکی توپ به پا میباشد ، بخصوص در قسمتهایی که از فناوری primeknit استفاده شده و دارای انعطاف فوق العاده ای میباشد ، این فناوری در میانه روی پا و کل ساختار عقب کفش استفاده شده است.

رویه مناسب برای چنگ زنی و درگیری بین توپ و کفش

کفش فوتبال آدیداس

کل رویه و ساختار کفش بوسیله نقاطی سه بعدی و ریز شبیه به جوش پوشانده شده و با عنوان فناوری NSG-NON STOP GRIP شناخته میشود که بواسطه شکل ظاهری اشان و خود جنس این برجستگی ها باعث درگیری و اصطکاک لازم بین توپ و کفش میشوند ، در نهایت باعث تسلط بهتر بازیکن بر روی توپ و نزدیکی توپ به پا خواهد شد ، حتی در هوای بارانی.

فناوری PRIMECUT جهت راحتی و همراهی

کفش فوتبال آدیداس

آدیداس برای راحتی پا داخل کفش هنگام دویدن و ثابت بودن پا داخل کفش و عدم لغزش آن از یقه در دهانه ورودی کفش استفاده(فوتبالکالا) نموده که بواسطه خاصیت کشسانی عالی آن باعث حمایت همه جانبه از مچ پا شده و بازیکن هنگام دویدن و تغییر مسیر های ناگهانی همراهی خیلی خوب کفش با پا را حس خواهد کرد ، این همه ویژگی در یک فناوری بنام PRIMECUT گنجانده شده است.

ایستایی

کفش فوتبال آدیداس

سه خط معروف آدیداس که شما در کناره های کفش مشاهده می کنید فقط جنبه نمادین و تزیینی ندارد بلکه آدیداس از آن به عنوان یک اسکلت بیرونی استفاده نموده تا از بدنه پارچه مانند کفش حمایت نموده و باعث ایستایی و حفظ شکل آن شود.

حمایت همه جانبه از پا

کفش فوتبال آدیداس

آدیداس جهت حمایت کفش از پا فقط به سه خطی که از آن یاد نمودیم بسنده نکرده و با استفاده از فناوری پیشرفته TECHFIT که نوعی ساختار داخلی کفش است این حمایت را تشدید نموده تا بصورت کاملا پویا هنگام دویدن و چرخش و تغییر مسیر کفش از حرکت پا جا نماند و مانند یک سایه حرکت پا را تعقیب کند تا بازیکن کفش را جزیی از پای خود بداند.

یک زیره بی نقص با دو فناوری ULTRABOOST و SPRINTFRAME

قبل از اینکه مهمان جدید کفش های فوتبال آدیداس را معرفی کنیم به صاحب خانه اصلی یعنی SPRINTFRAME می پردازیم که مانند یک کمربند میانی تعادلی عالی را بین انعطاف در جلوی کفش و استحکام در میانه و عقب کفش بوجود میاورد ( اگر به میانه زیره کفش دقت کنید خطی V شکل را مشاهده می کنید که گواه همین فناوری است).

کفش فوتبال آدیداس

کفش فوتبال آدیداس

و اما میرسیم به فناوری جدید و تازه وارد دنیای کفش فوتبال آدیداس یعنی BOOST که در قسمت داخلی زیره کفش بکار رفته و وظیفه اصلی آن ایجاد راحتی موقع دویدن و کاهش خستگی وی در طول یک بازی طولانی و طاقت فرسا است.

این فناوری که در واقع اختراع آدیداس محسوب میشود شبیه به کپسول هایی سفید است که بصورت فشرده در کنار هم قرار می گیرند و موقع دویدن باعث کارایی بهینه قدم های بازیکن شده و کمترین تنش را به کف پا وارد می کنند و در نهایت باعث ذخیره انرژی بازیکن میشوند.

میخ های کفش دارای شکلی مابین تیغه ای و مخروطی هستند که هم کار چرخش و هم استارت زدن های انفجاری را راحت می کند ، همانند سایر مدل میخ های آدیداس این کفش نیز مناسب استفاده در هر دو نوع چمن طبیعی و مصنوعی میباشد یعنی FG و AG .

آدیداس ایس 17+ را میتوان بجرات جزو تاپ ترین مدل کفش های موجود در بازار دانست که پاسخگوی انواع نیاز بازیکن در بالاترین سطح است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *