دستکش دروازه بانی

رونمایی از دسته جدید دستکش های دروازه بانی آدیداس از سری ace trans

آدیداس با دیدی کاملا حرفه ای به دستکش های دروازه بانی ، تنوع کاربردی زیادی را بوجود آورده مثلا برای تمرین ، برای روز مسابقه ، برای روزهای سرد یا روز های گرم سال هر کدام نوع خاصی از دستکش را ارایه می کند که این نشان از تخصص و تبحر آدیداس در این زمینه هست تا دروازه بانان بهترین کارایی خود را بنمایش بگذارند.
سری آدیداس ایس ترنس یکی از بهترین و جدید ترین سری دستکش های دروازه بانی این برند است که محبوبیت خاصی را بین گلر ها پیدا کرده و اگر دقت کنید حتما در بازی های مهم باشگاهی و بین المللی آن را به دستان گلرها مشاهده خواهید کرد.
در راستای این دید حرفه ای ، آدیداس علاوه بر دسته های قبلی به سری ace trans چهار دسته حرفه ای جدید دیگر نیز اضافه نموده تا هر دروازه بانی متناسب با سلیقه اش نوع دستکش خود را انتخاب کند .
adidas ACE Trans Fingertip ، adidas ACE Trans Ultimate و adidas ACE Trans Climawarm and Super Cool چهار دسته جدید مجزا و کاملا تخصصی سری ترنس هستند که هر کدام را بصورت جداگانه معرفی خواهیم کرد.
– adidas ACE Trans Fingertip

دستکش دروازه بانی آدیداس
دسته فینگر تیپ بوسیله فناوری برش rolfinger برش خورده و باعث میشود که شما در سر انگشتان دستکش هیچگونه وصله و پینه ای مشاهده نکرده و سری کاملا گرد همانند یک دستکش بافتنی را داشته باشید.
این نوع دستکش توسط دروازه بانان شاخصی چون مارک ترشتگن ( بارسلونا ) و کلودیو براوو ( منچستر سیتی ) استفاده میشود.

دستکش دروازه بانی آدیداس
کف دستکش بوسیله لاتکس درجه یک پوشانده شده که سطح چسبندگی عالی را فراهم میکند ، پشت دستکش از الیاف یکپارچه نئوپرن تهیه شده که انعطاف و قدرت مانور بالایی را به دستان شما میدهد.
– adidas ACE Trans Ultimate

دستکش دروازه بانی آدیداس
وقتی صحبت از یک دستکش کامل میشود دسته اولتیمیت سری ترنس را نمیتوان جا انداخت ، چرا که باعث به اجرا گذاشتن بهترین عملکرد شما به عنوان دروازه بان میشود.
این دستکش بوسیله برش نوین و ابداعی maximizer سرهم بندی شده که در واقع گلچینی از سایر روش های برش مانند flat cut در کناره دستکش و negative roll در انگشت شست است که به معنی نهایت کیفیت در قدرت چسبندگی و راحتی عالی موقع قرار گرفتن دست درون دستکش است.

دستکش دروازه بانی آدیداس
این سری دستکش نیز در پشت دست از الیاف یکپارچه نئوپرن استفاده شده است.
– adidas ACE Trans Climawarm and Super Cool
زمانی که شما در یک روز داغ تابستانی یا در یک روز سرد و طاقت فرسا مجبورید درون گل بایستید حتما داشتن دستکشی که دست شما را خنک یا گرم نگه دارد را بیش از هر روز دیگری احساس می کنید.

دستکش دروازه بانی آدیداس

از مدل climawarm

 

دستکش دروازه بانی آدیداس
این دسته از سری ایس ترنس با عنوان cimawarm برای روز های سرد و super cool برای روز های گرم تهیه شده اند تا خواسته و شاید ارزوی شما براورده شود ، هر دو مدل دستکش با ساز و کار مخصوص خود یکی باعث نگه داشتن گرمای دست درون دستکش و دیگری باعث تهویه و در نهایت خنک نگه داشتن درون دستکش و مانع از تعریق دست میشود.

دستکش دروازه بانی آدیداس

از مدل supercool

 

دستکش دروازه بانی آدیداس
هر دو مدل همانند دست ace trans pro دارای عملکرد فنی عالی نیز هستند ، ایکر کاسیاس و مانوئل نویر از جمله دروازه بان شاخصی هستند که این دو مدل دستکش را در این روز های بحرانی استفاده میکنند.

پس اگر خواستید یک دستکش حرفه ای از آدیداس یا هر برند دیگری خریداری نمایید به کارایی اصلی آن نیز توجه داشته باشید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *