کفش فوتبال آدیداس کوپا موندیال

نگاهی به کفش فوتبال آدیداس کوپا 17 کلاسیکی مدرن

چند روز پیش آدیداس از نسخه جدید سری معروف و قدیمی کفش فوتبال کوپا رونمایی نمود که ظاهری مدرن و امروزی را به خود گرفته است.
تقریبا 34 سال از رونمایی سری اول کوپا با عنوان کوپا موندیال می گذرد و حالا نیز آدیداس با حفظ اصول کلی یک کفش کلاسیک یعنی چرم کانگورو در رویه کفش و زیره با ساختار کلاسیک ، شکوه آن دوران را جشن گرفته.

کفش فوتبال آدیداس کوپا 17

Copa 17 هر انتظاری که از یک کفش مدرن کلاسیک دارید را برآورده می کند ، رویه تمام چرم کانگورو با زبانه مدرن برای فیت شدن و راحتی روی پا ، نازک تر کردن چرم رویه برای لمس بهتر توپ همگی جزیی از تغییرات این کفش هستند.

کفش فوتبال آدیداس کوپا 17
زیره کفش با حفظ ظاهر کلاسیک خود از فناوری روز کفش های آدیداس یعنی sprintframe بهره میبرد ، این فناوری باعث سبک شدن و انعطاف پذیری چشمگیر زیره میشود.

کفش فوتبال آدیداس کوپا 17
ظاهر و چیدمان میخهای زیره همانند سابق است و بصورت مخروطی طراحی شده اند تا چرخش و پیچش آزادانه ای را داشته باشید ، نکته جالب این ساختار دوکاربره بودن کفش در چمن مصنوعی و طبیعی است.
آدیداس برای اولین بار به همراه این کفش کلاسیک سری مخصوص چمن مصنوعی ، داخل سالن و فوتبال خیابانی را نیز ارایه کرده است تا طرفداران سالن را نیز راضی نگه دارد.

کفش فوتبال آدیداس کوپا 17
آدیداس کوپا 17 را در 4 نوع با تغییراتی جزیی که در قیمت ان تاثیر گذار است را ارایه نموده که copa 17.1 پیشرفته ترین مدل این سری محسوب میشود.

کفش فوتبال آدیداس کوپا 17

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *