ADIDAS COPA 19.3 SALA IN

بررسی کفش فوتسال آدیداس کوپا 19.3 سالا

سری کوپا همیشه چه در کفش فوتسال و چه فوتبال به راحتی و انعطاف معروف بوده و حالا که این سری کلاسیک مجدد احیا شده و سری نوزدهم آن نیز معرفی شده قصد داریم به بررسی جدیدترین مدل کفش فوتسال این سری یعنی کوپا 19.3 سالا بپردازیم و ببینیم آدیداس برای فوتسالیست ها چه تدارک دیده.

ADIDAS COPA 19.3 SALA IN
ساختار کفش مثل همیشه پایه اصلی آن چرم هست ولی در 19.3 چرم طبیعی نیست و از چرم مصنوعی با بهترین کیفیت استفاده شده با لایه پد نرم EVA که در زیر چرم بکار رفته برای راحتی و مطلوبیت هر چه بهتر.
چرم برای قوام و ایستایی بهتر بوسیله خطوط دوختی دو ردیفه دوخت شده تا هم چرم قوام خود را داشته باشد و هم با این برامدگی توپ بهتر روی پا بنشیند.

در جلو نوک کفش نیز هم برای محافظت از چرم و هم زدن ضربات نوک پا از محافظی محکم استفاده شده.

ADIDAS COPA 19.3 SALA IN

میپردازیم به نیمه عقبی کفش که به فناوری primemesh مجهز شده تا ساختاری بسیار سبک و منعطف داشته و علاوه بر این تهویه مناسبی نیز جهت گردش هوا در داخل کفش داشته باشد و داخل کفشی همیشه مطلوب و خشک داشته باشید.

ADIDAS COPA 19.3 SALA IN
زبانه کفش را که با دقت نگاه کنید نیمه بیرونی آن به کفش متصل و نیمه داخلی آن همانند سایر کفش ها زبانه از بدنه اصلی مجزاست. متصل بودن نیمه بیرونی زبانه کفش باعث فیت شدن عالی پا در داخل کفش می شود.

ADIDAS COPA 19.3 SALA

در پاشنه کفش نیز سعی شده تعادلی بین استحکام و راحتی برقرار شود که از ظاهر کفش نیز میتوان آن را حس کرد.

ADIDAS COPA 19.3 SALA
به سراغ زیره کفش می رویم ، جنس زیره کفش از جنس مرغوب TPU هست که همزمان انعطاف ، استحکام و چسبندگی را برای زیره کفش مهیا می کند.

ADIDAS COPA 19.3 SALA

الگوی پیاده شده در زیره کفش باعث افزایش کیفیت استارت و چرخش بازیکن خواهد شد. برای تکمیل شدن راحتی کفش ، فوم جذب شوک نیز در کفش برای راحتی و نرمی زیره و کاهش انتقال فشار به پا و کمر استفاده شده.

ADIDAS COPA 19.3 SALA
کفش فوتسال کوپا 19.3 سالا را میتوان یک کفش میان رده با کیفیت مطلوب دانست که توقعات و انتظارات یک فوتسالیست را در حد استاندارد بخوبی برآورده می کند.

استفاده چرم مرغوب مصنوعی و میانه با بافت توری مجهز به فناوری PRIMEMESH نقاط عطف کیفی کفش هستند که در کنار زیره با کیفیت مطلوب این کفش فوتسال را به گزینه ای ایده آل و مناسب برای خرید تبدیل نموده.

 

مشاهده و خرید کفش فوتسال سری آدیداس کوپا

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *