کفش فوتبال ادیداس gloro

رونمایی آدیداس از سری دوم کفش فوتبال کلاسیک کوپا ، copa gloro 17.2

آدیداس پس از اینکه جانی دوباره به سری کلاسیک و خاطره انگیز کفش فوتبال کوپا بخشید ، حالا قصد دارد که روند عمر آن را معکوس کند و هر چند وقت شاهد جوانتر شدن این سری باشیم ، دیروز بود که آدیداس از سری جدید و در واقع دوم کوپا با عنوان آدیداس کوپا گلورو 17.2 رونمایی نمود.

قرار دادن زبانه کلاسیک بر روی کفش که کل بند ها را می پوشاند و تعبیه نمودن بند مخصوص بر روی این زبانه که باعث ثابت ماندن زبانه میشود و همچنین میخ های مخروطی زیره کفش از جمله نشانه های پایدرای آدیداس به سنت های گذشته در طراحی کوپا محسوب میشود.

کفش فوتبال ادیداس gloro

رنگ و تم اصلی این مدل جدید سیاه و سفید است که در کنار ظاهر کلاسیک.مدرن کفش ، جلوه ای زیبا به این کفش داده است.

رویه و زبانه تمام چرم با خطوط دوخت مواج به همراه سه خط معروف آدیداس در کناره ها از ویژگی های بارز و مشترکی هستند که در تمام مدل کفش های سری کوپا رعایت میشوند.

کفش فوتبال ادیداس gloro

کفش فوتبال ادیداس gloro

از ظاهر و طراحی کفش که بگذریم ، کوپا 17.2 دارای راحتی و انعطاف بسیار خوبی است که بخوبی موقع پوشیدن آن همشکل قالب پای بازیکن میشود.

لمس طبیعی و فوق العاده توپ از دیگر مزایای یک رویه چرم است که در کوپا گلورو 17.2 شما آن را در بهترین شکل ممکن تجربه می کنید ، زیره کفش بصورت شیشه ای طراحی شده که مانند یک آکواریوم شما دوخت و دوزهای زیر کفش .فوتبال کالا. را مشاهده می کنید ، میخ های مخروطی زیره کفش باعث ارتقای قدرت مانور بازیکن در چرخش و تغییر مسیر خواهد شد ، تعدد این میخ ها باعث تقسیم فشار وارده به کف پا بصورت مساوی میشود.

کفش فوتبال ادیداس gloro

ظاهری کلاسیک و زیبا به همراه فراهم نمودن راحتی عالی برای پای بازیکن، کوپا گلورو 17.2 را به یک گزینه مناسب برای عاشقان کفش های با ظاهر سنتی تبدیل نموده است.

سلیقه شما چطور است ، آیا تجربه پوشیدن کفش های کلاسیک را دارید؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *