کفش فوتبال آدیداس

رونمایی آدیداس از بسته کفش فوتبال ویژه لیگ قهرمانان اروپا با عنوان اژدها

با شروع دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا بار دیگر هیجان و استرس به خانه فوتبال دوستان برگشته ، آدیداس برای مصمم تر نمودن بازیکنان برای رسیدن به کاردیف از طرح جدید دو مدل کفش فوتبال خود یعنی ایس 17+ و ایکس 16+ ویژه لیگ قهرمانان اروپا با عنوان UCL DRAGON PACK رونمایی نمود.

 

کفش فوتبال آدیداس

کفش فوتبال آدیداس

حتما از خود میپرسید چرا اژدها؟ آدیداس با الهام از نماد اصلی پرچم میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا یعنی پرچم کشور ولز که اژدهایی قرمز رنگ است طرحی زیبا را بر روی دو مدل کفش خود البته به رنگ آبی پیاده نموده است ، اژدها نماد اصلی شهر کاردیف نیز بشمار میرود ، آدیداس با تمام بازیکنان استفاده کننده از دو مدل کفش ACE 17+ و X16+ اتمام حجت نموده و خواسته با دیدن این طرح روی کفش فوتبال خود هر روز با اراده ای قوی تر بسمت کاردیف قدم بردارند.

کفش فوتبال آدیداس

کفش فوتبال آدیداس

آدیداس همیشه با الهام از حیوانات طرح های مختلفی را بر روی انواع کفش فوتبال خود پیاده نموده که از جمله این حیوانات میتوان به مار اشاره نمود که بسته VIPER از جمله انهاست.

طرح زیبای بسته اژدها بصورت محدود ارایه شده و انتظار میرود در ادامه لیگ قهرمانان بخصوص دو شب پیش رو این بسته جدید را به پای بازیکنان مشاهده کنیم.

نظر شما در ورد این بسته چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *