کفش فوتبال آدیداس gloro

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس gloro 16.1

سری گلورو gloro با تاریخچه آدیداس پیوند خورده و جزو اولین سری کفش های فوتبال این برند محسوب میشود که مدت زمان طولانی بود که مدل آن را فقط در ویترین کلکسیونرها میشد پیدا کرد و حالا آدیداس تقریبا یک سالی است که خاک قطور روی این کتب قدیمی را کنار زده و تصمیم به زنده کردن این مدل فش کلاسیک نموده است.
آخرین مدل ارایه شده برای این سری قدیمی Adidas gloro 16.1 است که در این مطلب به برسی آن خواهیم پرداخت ، این مدل کفش همانند پیشینیان خود در طراحی آن از چرم کانگورو استفاده شده که لمس و راحتی بی نظیری را برای بازیکنان به خصوص عاشقان کفش های کلاسیک با رویه چرمی فراهم می کند.

آدیداس گلورو 16.1 در یک نگاه

ساختار جدید میخ های کفش
– وزن بسیار خوب برای یک کفش چرمی – 250 گرم
– تلفیقی از ظاهر کلاسیک و مدرن

ظاهر کفش

کفش فوتبال آدیداس gloro
ظاهر کفش بسیار زیبا و خیره کننده است ، آدیداس در طراحی کفش سعی نموده تا خط میانی تعادل بین ظاهر یک کفش کلاسیک و ظاهر یک کفش مدرن را طی کند و این را می توان بخوبی درظاهر کفش دید.
رنگ های متنوعی برای این مدل کفش تا به امروز ارایه شده که میتوان به قرمز ، سفید ، زرد ، مشکی ، نارنجی و آبی اشاره نمود که در این بررسی رنگ سفید را انتخاب نموده ایم.

کفش فوتبال آدیداس gloro

نمونه رنگ های متنوع ارایه شده برای کفش فوتبال آدیداس gloro 16.1

ظاهر کفش مانند یک قو کاملا یکدست سفید است و تنها نقطه متمایز در کفش سه خط معروف آدیداس است که در کناره های کفش تعبیه شده و همچنین لوگوی آدیداس بر روی زبانه کفش.
عبارت gloro در کناره پشت پاشنه کفش بصورت پرسی و حک شده قید شده و همچنین لوگوی معروف و مشترک بین همه کفش های طراحی شده با چرم طبیعی در پشت پاشنه دیده میشود.

کفش فوتبال آدیداس gloro
زیره کفش نیز کاملا سفید و شیشه ای است که وسط کفش لوگوی مشکی آدیداس در میانه زیره کفش خودنمایی می کند.

مشخصات فنی

رویه تمام چرم

کفش فوتبال آدیداس gloro
آدیداس در رویه کفش از چرم فوق العاده راحت و نرم کانگورو استفاده نموده که بوسیله ان می توانید بالاترین سطح از یک کنترل طبیعی توپ را تجربه کنید.
در این رویه آدیداس یک رویه صاف و یکدست بدون وصله را بوجود آورده تا هم برای شوت زدن فضای بیشتری داشته باشید و هم از نفوذ آب در وصله های معمول کفش های چرمی جلوگیری کند.
از جلوی کفش رو به عقب تا پاشنه کفش آدیداس از ماده شبه چرم استفاده نموده که تقریبا حس یک چرم طبیعی را القا می کند ولی خیلی سبک تر از یک چرم طبیعی است ، این ماده سه مزیت را به همراه دارد ، مزیت اول سبک نگه داشتن وزن کفش مزیت دوم متعادل نگه داشتن قیمت کفش بدلیل گران بودن چرم طبیعی کانگورو و مزیت سوم ایستایی بهتر در میانه کفش به دلیل شق بودن بهتر این ماده نسبت به چرم طبیعی که خاصیتی نرم و شل دارد.
نتیجه کار داشتن کفشی با راحتی و سبکی خیلی خوب است که قبلا آن را ممکن است در یک کفش با بدنه تمام چرم تجربه نکرده باشید.

کفش فوتبال آدیداس gloro
شما می توانید مرز بین چرم طبیعی جلوی کفش و ماده شبه چرم میانه کفش را با یک خط عمودی دوخت در کناره کفش مشاهده کنید که به هم وصل شده اند.
زبانه کفش

کفش فوتبال آدیداس gloro
یکی از قسمت هایی که خدمتتان گفتیم آدیداس سعی نموده تا کفش را شبیه کفش های امروزی طراحی نماید زبانه کفش است که اگر دقت کرده باشید معمولا در کفش های چرمی کلاسیک دارای زبانه ای تا خورده رو به بند های کفش هستند که آدیداس این مورد را حذف نموده و از زبانه معمولی کفش های مدرن استفاده کرده که دارای قطری کم هستند و بخوبی روی سینه پا می نشینند.

کفش فوتبال آدیداس gloro
اگر دقت کنید روی زبانه خطوطی متقاطع و تو رفته تعبیه شده که به نشستن بهتر توپ روی کفش کمک خواهد کرد.
سه خط معروف آدیداس

کفش فوتبال آدیداس gloro
آدیداس در میانه کفش از سه خط معروف خود به رنگ مشکی استفاده نموده که علاوه بر جلوه ظاهری به حفظ و ایستایی میانه کفش نیز کمک می کند ، خط دوخت حاشیه و دوران این نماد عریض در نظر گرفته شده تا وظیفه ای که خدمتتان گفتیم را بهتر انجام دهند.
زیره کفش

کفش فوتبال آدیداس gloro
ساختار جدید زیره و میخ کفش در آدیداس گلورو 16.1 راحتی ، ایستایی و محافظت بهتری را از پای بازیکن فراهم می کند.
میخ های کفش بصورت مخروطی طراحی شده تا برای چرخش و پیچش کامل بازیکن همه چیز فراهم باشد ، در جلوی زیره کفش آدیداس از دو میخ بزرگتر در کناره ها نسبت به سایر میخ ها استفاده نموده تا به ایستایی و تعادل بهتر بازیکن کمک کند.
ساختار زیره کفش بوسیله اسکلتی متشکل از اشکالی مثلثی حفظ شده که به دوام زیره کمک زیادی خواهد کرد.

جمع بندی

کفش فوتبال آدیداس gloro
آدیداس گلورو 16.1 را میتوان به عنوان یک کفش کلاس بالا از طبقه کفش های چرمی مثال زد که در راحتی و فیت شدن مثال زدنیست.
اگر علاقمند به کفش های چرمی هستید و دنبال یک شاهکار می گردید گلورو 16.1 را بخاطر بسپارید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *