رونمایی آدیداس از مفهوم و فصلی جدید از کفش فوتبال با عنوان GAMEMODE

آدیداس دیروز در حرکتی انقلابی و بدیع استارت یک کار زیبا را زد و از آن با عنوان GAMEMODE یاد می کند. در این بسته کفش فوتبال شاهد مدل های متداول این برند نیستیم و بیشتر جنبه معنوی و انسانی فوتبال برجسته هست.

مبارزه نفس گیر میان برندهای مختلف بر سر فناوری های متعدد و جدید بازار لوازم فوتبال را کاملا به شکل یک تجارت پرسود محض در آورده که جنبه سرگرمی فوتبال در آن کمرنگ شده.

آدیداس بعنوان یک از برندهای پیشروی بازار این مسئولیت را می پذیرد و برای شروع تغییرات اولین گام را برداشته، GAMEMODE همه چیز در آن در مورد افراد است و دربر گفتن سلایق و توانایی های افراد مختلف جامعه.

adidas soccer cleats

این کمپین دارای دو زیر شاخه میشود که با عناوین LOVEMODE و SUSTAINMODE معرفی شده اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در شاخه SUSTAINMODE تمرکز اصلی برا استفاده حداقلی از مواد بکر و نو در محصولات و استفاده حداکثری از مواد بازیافتی هست تا جنبه حمایت از محیط زیست در این محصولات بشکل جدی رعایت شود.

adidas soccer cleats

رویه بکار رفته در این کفش های فوتبال حداقل 65% از مواد بازیافتی استفاده شده که درصد قابل توجهی است که با عنوان رویه PRIMEGREEN معرفی شده که کاملا یکپارچه میباشد تا در فیت شدن نیز کم و کاستی وجود نداشته باشد.

adidas soccer cleats

در کنار کفش ها تگی با عنوان پایانی بر استفاده از پلاستیک درج شده تا شعاری محکم برای دنیای ظروف پلاستیکی یکبار مصرف امروزی باشد.

داستان دوم این کمپین LOVEMODE هست که حمایتی قاطع از تنوع جنسیتی در سراسر دنیا و حمایت از قشر LGBTQIA+ هست  که خود تمامی زیر شاخه های این موضوع را در بر میگیرد(لطفا در این خصوص به بررسی بیشتر در اینترنت بپردازید).

adidas soccer cleats

کفش های تولیدی در این کمپین در میان سایر مدل های معمول آدیداس با قیمت های زیر 100 یورو به احتمال زیاد بفروش خواهند رسید  و هم اکنون در مرحله پیش فروش هستند.

در بسته GAMEMODE شاهد سه رنگ متفاوت سبز،سفید و گرافیکی سیاه سفید هستیم

مشاهده و خرید کفش فوتبال آدیداس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *