adidas match ball

رونمایی آدیداس از توپ فوتبال ویژه یورو2020

آدیداس از توپ فوتبال ویژه تورنومنت یورو 2020 رونمایی نمود ، تورنومنتی که باز هیجان 100% را به خانه فوتبالی ها هدیه خواهد کرد.

این توپ فوتبال با عنوان UNIFORIA رونمایی شده که از دو کلمه UNITYوحدت و نشاطEUPHORIA تشکیل شده و چه چیزی زیبا تر از این دو کلمه در مستطیل سبز.

adidas match ball

طرح توپ بسیار زیبا و سرزنده هست و در آن در کنار تم اصلی که سبز هست رنگ های بسیار شادی را هم می بینیم مانند آبی ، صورتی ، زرد و مشکی.

این دوره از یورو برای اولین بار در تاریخ جام ملت های اروپا قرار است در 12 کشور مختلف برگزار شود و مانند سایر ادوار گذشته در یک یا دو کشور متمرکز نیست ، همین نوع میزبانی ایده اصلی طرح توپ هست که همانند 12 کشور دست به دست هم گرافیک توپ را تشکیل داده اند.

ایده طرح اصلی توپ از پل هایی که در هر کشور میزبان معروف هستند و همچنین مرز بین کشورهای اروپایی که معمولا بسیار کوتاه است گرفته شده.

Marie Kennaugh  مدیر بخش طراحی محصولات آدیداس

زمانی که ما یک توپ مسابقه را طراحی می کنیم اولین چیزی که به آن فکر می کنیم انعکاس و تبلور فرهنگ آن جا هست که میتواند شهر یا استادیوم میزبان باشد.

در هر شهری یکسری نمادهای اصلی وجود دارند که همه شهر را با آن نماد میشناسند و این یکی از نکات کلیدی طراحی و از ملاک های ما هست.

همانند هر تورنومنت بزرگ در سطح بین المللی ، یورو 2020 نیز فرصتی مغتنم برای نشان دادن قدرت اتحاد و ارتباط میان افراد است و تمام سعی ما نیز در طراحی توپ همین بوده.

لندن ، گلاسکو ، دوبلین ، بیلبائو ، آمستردادم ، کوپنهاگ ، سنت پطرزبورگ ، مونیخ ، بوداپست و باکو ، 12 شهر میزبان یورو 2020 هستند.

این توپ فوتبال بزودی در فوتبال کالا نیز موجود خواهد شد

مشاهده و خرید توپ های آدیداس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *