ADIDAS PREDATOR 18+

رونمایی آدیداس از فصل چهارم کفش فوتبال اختصاصی پل پوگبا ، +predator 18

آدیداس پس از یک تصمیم موفقیت آمیز در خصوص ارائه کفش فوتبال اختصاصی برای پل پوگبای جوان در کنار بازیکنان بزرگی مثل لیونل مسی حالا پس از گذشت تقریبا دو سال پل بوگبا تبدیل به یک برند برای آدیداس شده و شاهد رونمایی از فصل چهارم کفش اختصاصی این بازیکن با عنوان PP هستیم.

ADIDAS PREDATOR 18+
در طراحی جدید کفش فوتبال اختصاصی پوگبا PREDATOR 18+ از شخصیت و خلاقیت این بازیکن فرانسوی نشات گرفته شده از طرز راه رفتن ، استیل بازی موقع پا به توپ شدن و شوت زدن های این بازیکن و ….

ADIDAS PREDATOR 18+

بدنه با تم مشکی و جزییات طلایی گویای وقایع مختلفی است : مشکی رنگ پوست پوگبا ، طلایی آخرین افتخار پوگبا با تیم ملی فرانسه و رنگ قرمز رنگ باشگاه فعلی وی یعنی منچستریونایتد است.

ADIDAS PREDATOR 18+

ADIDAS PREDATOR 18+

اگر چه افتخارات شخصی پوگبا و همچنین محبوبیت وی قابل مقایسه با مسی نیست ولی با این وجود ارائه کفش اختصاصی برای این بازیکن فرانسوی یک تصمیم جسورانه و موفقیت آمیز برای آدیداس محسوب میشود ، چرا که بازیکنان و گزینه های خیلی زیادی بودند که میتوانستند مثل پوگبا از یک کفش و برند اختصاصی بهرمند شوند.

ADIDAS PREDATOR 18+
تفاوت مجموعه پوگبا با مجموعه مسی در تنوع و گستردگی محصولات بیشتر پوگبا نسبت به مجموعه مسی هست ، از کفش های رانینگ و اسنیکر گرفته تا تیشرت و کلاه و کاپشن و …

مشاهده و خرید کفش فوتبال آدیداس پردیتور

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *