رونمایی آدیداس از نسل جدید کفش فوتبال سری ایکسX

هر وقت ما فکر می کنیم که آدیداس در کفش فوتبال سری ایکس به نهایت کمال در سبکی و سرعت رسیده باز آدیداس گوشزد می کند که سخت در اشتباهیم و اینبار نیز آدیداس با معرفی نسل جدید سری ایکس با عنوان GHOSTED این را به ما اثبات کرد که کیفیت انتهایی ندارد.

کفشی به درخشانی نورخورشید و سبکی پر که بیش از پیش هر بازیکن سرعتی را عاشق خود می کند.

ADIDAS X

برای اینکه آدیداس در این سری جدید وارد فازی دیگر از سبکی و فیت شدن برسد شاهد رونمایی از چند فناوری جدید مانند استفاده از کربن در بدنه کفش جهت کاهش چشمگیر وزن کفش و فناوری MIRAGESKIN جهت نازکی و انعطاف عالی بدنه کفش و نسخه جدید فناوری CARBITEX SPEEDFRAME جهت سبکی عالی زیره کفش هستیم که در مقاله ای مجزا به بررسی آن خواهیم پرداخت.

ADIDAS X
ADIDAS X

سری جدید کفش فوتبال ایکس با تم اصلی سفید و جزییات طلایی رونمایی شده که یادآور نسخه های اولیه سری ایکس هست ، تار و پود کفش بخوبی نمایانگر وزن و سبکی ایده آل آن هست که در عین حال آدیداس به استحکام آن نیز نظری خاص داشته است.

BEN HERATH طراح ارشد محصولات فوتبالی آدیداس :

زمانی که در تابستان گذشته دنیای فناوری ورزش گام های کندی رو به جلو برمیداشت ما معتقد بودیم که الان وقت جهشی در این زمینه هست و معتقدیم که سرعت در همه ورزش ها بخصوص فوتبال جایگاهی بسیار ویژه دارد.

چرا ما به این تصمیم رسیدیم که روی سرعت متمرکز شویم؟

این چیزی بود که همه علاقمندان و دنبال کنندگان برند آدیداس در سراسر دنیا از ما طلب می کردند و به آن اشتیاق نشان میدادند. ما نیز با الهام از سریعترین موجودات روی زمین سعی کردیم که یکی از بهترین کفش های سرعتی حال حاضر دنیا را خلق کنیم و به همین خاطر عنوان GHOSTروح  را روی آن گذاشتیم.

ADIDAS X

این کفش هنوز رسما عرضه نشده و انتظار میرود در این ماه از آن رسما رونمایی شود و مطمئنا از آن استقبال خوبی خواهد شد

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری ایکس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *