کفش فوتبال آدیداس مسی

رونمایی از رنگبندی جدید کفش فوتبال آدیداس مسی 16 (چابکی ناب) با عنوان space dust

چند روز پیش بود که از رونمایی رنگ جدید کفش فوتبال آدیداس مسی 10.10 خبر دادیم و چالشی را با عنوان بهترین بازیکن شماره 10 جهان مطرح نمودیم و حالا نوبت مدل مطرح و محبوب آدیداس مسی 16+ است که با رنگ و لعاب جدید روانه بازار شود.
آدیداس با ارایه طرح جدید از این مدل کفش باز چالشی جدید را مطرح نموده و مسی را بازیکنی فوث زمینی معرفی کرده که هوش و خلاقیتش فراتر از یک انسان زمینی است ، آدیداس برای پیاده نمودن این ایده و ادعای خود در طراحی مدل کفش جدید مسی از فضا و کهکشان استفاده نموده تا حس فرازمینی بودن را به شما منتقل کند.

کفش فوتبال آدیداس مسی
رویه کاملا مشکی با نقاط زرد فسفری که نشان دهنده گرد و غبار متراکم معلق به دور یک سیاره هستند و حواشی کاملا فسفری همگی از این ایده آدیداس نشات می گیرد.
زیره کفش نیز کاملا سبز رنگ است و رنگ دومی در کار نیست.
از بحث رنگ و لعاب کفش که به دلیل طراحی آن اشاره نمودیم بگذریم ، کفش تقریبااز لحاظ فنی همانند سابق است و تغییر چندانی نکرده .

کفش فوتبال آدیداس مسی

کفش فوتبال آدیداس مسی

رویه کفش از فناوری agilityknit بهره میبرد که بخوبی مانند یک جوراب به دور پا می پیچد تا حس پای برهنه را منتقل کند و پاشنه کفش نیز از ساختار pureagility که بخوبی بالاترین سطح از ایستایی و راحتی را فراهم میکند بخصوص زمانی که شما مسیر بازی خود را تغییر داده و اصلا بودن کفش را حس نخواهید کرد.

کفش فوتبال آدیداس مسی
در نسخه بدون بند نیز فناوری techfit باعث میشود شما یک رویه یکدست و بدون بند را داشته باشید و یک سطح صاف و تمیز را برای زدن ضربات دقیق و مهلک مانند مسی در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *