کفش فوتبال آدیداس ایس و ایکس 16

رونمایی آدیداس از بسته جدید کفش فوتبال با عنوان stellar

آدیداس به تازگی از بسته جدید و زیبای کفش فوتبال خود با عنوان stellar که در لغت به معنای “پرستاره” و “درخشان” است رونمایی نمود.
سفری هیجان انگیز و متفاوت به فضا و نقاط ناشناخته را با بسته جدید آدیداس میتوانید تجربه کنید ، آدیداس پس از بسته محبوب mercury “عطارد” که با تم و حال و هوای کهکشان و سیارات دور دست رونمایی شد اینبار در ادامه ماجراجویی های فضایی خود به بخشی دیگر از کهکشان سفر نموده است.
آدیداس در معرفی بسته جدید خود از دو مدل ace 16+ pure control و x 16+ pure chaos استفاده نموده که هر دو کفش منحصر بفرد بدون بند این برند هستند.
کفش فوتبال آدیداس ایس 16+ توسط بازیکنانی مانند مسوت اوزیل ، ایوان راکیتیچ ، خوان ماتا و البته پل پوگبا پوشیده میشود و انتظار میرود این چند بازیکن شاخص از کفش های بسته جدید آدیداس برای اولین بار استفاده کنند.
کفش فوتبال آدیداس ایکس 16+ نیز توسط بازیکنانی لوییز سوارز ، گرت بیل و کریم بنزما پوشیده میشود و بی صبرانه منتظریم تا کفش های زیبا و طلایی ایکس 16+ را به پای این بازیکنان نیز ببینیم.
تم اصلی هر دو مدل کفش سفید با جزییاتی طلایی رنگ و مسحور کننده است.

ظاهر کفش فوتبال آدیداس ایس 16+ کنترل ناب

کفش فوتبال آدیداس ایس 16
در آدیداس ایس 16+ تم اصلی کفش کاملا سفید است و قسمت هایی مانند قسمت بدون بند کفش که شبیه جوراب است و با عنوان primeknit شناخته میشود طلایی رنگ است و همچنین کناره های نزدیک پاشنه که بصورت لکه لکه طلایی رنگ شده.

کفش فوتبال آدیداس ایس 16
سه خط معروف آدیداس که حکم کمربند میانی کفش را دارد به رنگ مشکی است و قسمت جا انگشتی ویژه پوشیدن کفش که بالای سر کفش قرار دارد نیز به رنگ مشکی است.
زیره کفش نیز بشکل زیبایی با رنگ طلایی مزین شده و برق طلایی رنگ آن هر بیننده ای را هیپنوتیزم میکند.

ظاهر کفش فوتبال آدیداس ایکس 16+ هرج و مرج ناب

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16
همانند ایس 16+ این کفش نیز تم اصلی آن سفید ات با جزییاتی مشکی و طلایی رنگ.
جلوی کفش مانند یک قوی زیبا و وحشی کاملا سفید است ، از جزییات مشکی کفش میتوان به لوگوی Adidas و لوگوی سری ایکس x در کناره کفش و همچنین یقه کوتاه کفش و عبارت NSG در کناره کفش اشاره نمود.

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16
پشت پاشنه کفش دارای لکه هایی طلایی رنگ است و زیره کفش بر خلاف ایس 16+ که کاملا طلایی است در این زیره بصورت نیمه طلایی ( عقب زیره کفش) و نیمه سفید ( نیمه رو به جلوی زیره کفش ) طراحی شده که واقعا باید به این دقت وظرافت بکار رفته احسنت گفت.
رویه و کناره کفش دارای برجستگی هایی با اشکال ستاره است که نمادی از عنوان این بسته یعنی stellar است و با برجستگی های سری معمولی x16+ تفاوت دارد که دارای اشکالی پیکانی شکل بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *