کفش فوتبال آدیداس

رونمایی آدیداس از کفش فوتبال اولترا بوست ، از خیابان تا استادیوم

اگر اخبار ما را دنبال کرده باشید آدیداس در کفش فوتبال ace17+ یکی از فناوری های معروف کفش های رانینگ خود با عنوان ultraboost در این مدل استفاده نمود ، در واقع آدیداس یک سری کفش معروف رانینگ دارد که با همین عنوان اولترا بوست شناخته میشود ، حالا ادیداس پا را از اقتباس یک فناوری فراتر گذاشته و کفش فوتبال جدید را با تقلیدی کامل بر مبنا و اساس سری کفش های رانینگ خود ارایه داده که حتی عنوان نیز دقیقا همین مدل هست ULTRABOOST FOOTBALL CLEAT .

فناوری های تعبیه شده در کفش رانینگ اولترابوست را میتوان در مدل جدید کفش فوتبال اولترابوست نیز مشاهده نمود ، از خود فناوری اولترابوست گرفته تا رویه تمام پارچه ای مجهز به فناوری primeknit .

کفش فوتبال آدیداس

فناوری اولترابوست در زیره کفش بکار رفته که شکل خام آنها شبیه به یک کپسول سفید رنگ تهیه شده از مواد عالی و مشتقات پتروشیمی است و در فرایند شکل دهی به آن تا تبدیل شدن به زیره کفش به هم میچسبند و کمی تغییر شکل میدهند ، کارایی اصلی این کپسول های ایجاد یک رویه نرم و بسیار منعطف است ، البته این فناوری فقط در حد انعطاف فوق العاده بسنده نمی کند و کار اصلی آن اینست که باعث میشود دونده با کمترین میزان مصرف انرژی گام بردارد و کم تر خسته شود که در مسافت های طولانی بخوبی دونده ان را حس خواهد کرد.

کفش فوتبال آدیداس

دومین فناوری بکار رفته در این سری رویه یکپارچه و الیافی شکل آن است که دارای خاصیت کشسانی عالی هست و مانند یک جوراب قالب پا را پوشش میدهد ، این همان فناوری معروف primeknit  هست که قبلا نیز در مدل های مختلف کفش فوتبال آدیداس شاهد آن بوده ایم.

هر دوی این فناوری های کلیدی در کفش فوتبال ultraboost نیز وجود دارد ، آدیداس حتی در رنگ و طرح نیز چیزی کاملا شبیه به نسخه کفش رانینگ را در نسخه فوتبالی پیاده نموده است.

زیره کفش نیز دارای میخ های تمام مخروطی هست که باعث افزایش قدرت مانور بازیکن در جابجایی و چرخش میشود.

رنگ و تم خاکستری پایه اصلی کفش هستند که در کنار رنگ مشکی چیزی شبیه به برفک تلویزیون را شبیه سازی کرده اند.

Adidas ultraboost 3.0 هنوز مشخص نشده که چه زمانی بصورت رسمی و انبوه ارایه خواهد شد و باید منتظر خبرهای بعدی از ادیداس بود.

نظر شما در خصوص ترکیب این دو کفش از دو دنیای متفاوت چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *