نگاهی به نسل جدید کفش رانینگ آدیداس ULTRABOOST 21 در گفتگو با SAM HANDY

بالاخره بعد از مدت ها آدیداس از سری جدید کفش رانینگ ultraboost 21 رونمایی نمود که دارای تغییرات زیادی نسبت به سری 20 خود شده، در این مطلب میخواهیم با sam handy مدیر ارشد بخش طراحی محصولات آدیداس همراه باشیم تا گام به گام طراحی سری جدید اولترابوست را بررسی کنیم.

در طراحی جدید اولترابوست شاهد 6% پویایی بیشتر میانه کفش نسبت به سری 20 هستیم ، و همچنین 15% جذب و دفع تنش بهتر در فوم کفش که در کل این آمار و ارقام نشان دهنده یک جهش خیره کننده در سری 21 هستیم.

سم هندی SAM HANDY به عنوان مدیر ارشد بخش طراحی محصولات ورزشی آدیدس می گوید که ورزش فوتبال الهام بخش ما در طراحی کفش جدید بوده و همچنین به فوتبالیست ها در بازی بهتر کمک می کند که باعث کنجکاوی ما در ازین زمینه شد.

ADIDAS ULTRABOOST 21
SAM HANDY

میخواهیم این موضوع را بیشتر باز کنیم که چگونه سری جدید کفش رانینگ اولترابوست به مهارت های فوتبالیست ها کمک می کند؟!

چگونه سابقه فعالیت شما در طراحی محصولات فوتبالی در طراحی نسخه جدید اولترابوست تاثیر گذاشته؟

کار در زمینه طراحی محصولات فوتبالی من را به این دانش رساند که کارایی محصول باید به همراه جسارت در طراحی بصری باشد که مکمل هم هستند.

کفش های ما توسط بزرگترین و شاخص ترین ورزشکاران دنیا در بالاترین سطح پوشیده میشود و باید در یک استادیوم 90هزار نفری یا پای تلوزیون براحتی قابل رویت باشد.

ADIDAS ULTRABOOST 21
ULTRABOOST 20 VS 21

من فکر می کنم که شما ترکیبی از سادگی،کارایی و طراحی زیبا را در اکثر مدل کفش بازیکن های تحت اسپانسر ما مشاهده می کنید.

چه تفاوتی در پروسه طراحی کفش فوتبال و یک کفش رانینگ اولترابوست هست؟

از نطر عملکردی ورزش ها از هم متفاوت هستند. به همین دلیل پروسه و روند طراحی محصولاتشان همپوشانی و نقاط مشترک چندانی ندارند.

ADIDAS ULTRABOOST 21

محصولات فوتبالی و رانینگ دو مقوله حیاتی برای یک برند محسوب میشوند. ما در دو سری پردیتور و اولترابوست در دنیای فوتبال و دوندگی سعی می کنیم وجهه خودمان را حفظ کنیم.

اولترابوست 21 چه مزایای عملکردی برای فوتبالیست ها دارد؟

همه ما میدانیم که تناسب اندام و بدنسازی تخصصی فوتبال تاثیر بسزایی در طول یک فصل فوتبالی بازیکن دارد، اولترابوست 21 کمک چشمگیری در تسریع بدنسازی یک بازیکن در پیش فصل یا میان فصل خواهد داشت و به استقامت بازیکن کمک می کند.

ADIDAS ULTRABOOST 21

در طول 90 دقیقه بازی شما به استقامت بسیار بالایی نیاز دارید، تمرین با اولترابوست 21 راه حلی کامل برای تمرینات بیرون از زمین هست

در اولترابوست 21 بیشتر به چه چیزش افتخار می کنید؟

من بیشتر به تیم بزرگ پشت صحنه طراحی سری اولترابوست افتخار می کنم که بصورت 2 سال بدون وقفه تلاش کردند تا به نتیجه نهایی برسیم و افتخار می کنم که جزیی از این تیم هستم

شاخص ترین فناوری که در این کفش دوست دارید از آن اسم ببرید کدام است؟

ADIDAS ULTRABOOST 21

در همه ورزش ها عملکرد حرفه ای در کنار راحتی یک نکته کلیدی است، فناوری PRIMEKNIT در بدنه کفش که باعث انعطاف و پویایی بدنه کفش میشود این راحتی را در بالاترین سطح به ارمغان می آورد.

ادعای بهبود عملکردی در سری جدید را چگونه اندازه گیری می کنید؟

ADIDAS ULTRABOOST 21

فناوری ULTRABOOST فناوری کلیدی کفش در خصوص استفاده بهینه از انرژی ورزشکار هست و در سری 21 نیز این قائده تغییری نکرده. در طی تحقیق و توسعه سری جدید ما بصورت کاملا دقیق پیشرفت کار را رصد می کردیم و دستگاه های کاملا پیشرفته و انحصاری میزان کوبش پا روی زمین در دو سری را اندازه گیری می کنیم و ارتقا برگشت پذیری انرژی در سری جدید کاملا توسط این دستگاه ها اندازه گیری و با مقایسه مشخص میشود.

هنگامی که شما پا را روی زمین می گذارید در 21 این انتقال انرژی بسیار نرم و آهسته صورت می گیرد و دونده هیچ کوبشی را احساس نخواهد کرد.

آیا شما فکر می کنید بعد از عرضه انبوه این مدل ، فوتبالیست ها استقبال خوبی از آن داشته باشند؟

بله قطعا همینطور خواهد بود و از حالا ما خود را برای این آماده کرده ایم

در طی طراحی سری جدید اولترابوست دیوید بکهام نیز با شما همراه بوده، چگونه از اوه بهره بردید؟ آیا او هنوز هم از مشاهده فناوری های جدید شگفت زده میشود؟

دیوید یک سفیر و برند معتبر برای ما محسوب میشود، او علاقه زیادی به دویدن دارد و قاعدتا بخشی از کمپین ما محسوب میشود.

ADIDAS ULTRABOOST 21

البته فقط دیوید نیست که ما را همراهی می کند و دونده های حرفه ای زیادی هستند که در این کمپین حضور دارند مانند Shaunae-Miller Uibo  قهرمان دوی 400 متر و Noah Lyles قهرمان دوی 200 متر دنیا.

آیا موفقیت در این سری جدید کار شما را برای سری های بعد سخت تر میکند؟ مانند طراحی سری پردیتور که بر عهده شما بود؟

قطعا بازطراحی نه تنها یک چالش سخت بلکه یک چیز بسیار شگفت انگیز برای من هست تا در نهایت منجر به طراحی محصولی با کارایی بالاتر خواهد شد.

ADIDAS ULTRABOOST 21

فشار برای تغییر چیزی هست که خیلی از مردم عاشق آن هستند ، اولترابوست 21 نیز به همین شکل یک چالش شیرین محسوب میشود که خواهید دید مور استقبال مردم قرار خواهد گرفت.

به پایان مصاحبه با SAM HANDY مدیر ارشد بخش طراحی محصولات ورزشی آدیداس رسیدیم و امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

مشاهده وخرید کفش رانینگ آقایان آدیداس

مشاهده و خرید کفش رانینگ بانوان آدیداس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *