معرفی و بررسی کفش فوتسال آدیداس ایکس GHOSTED .1

کفش فوتسال سری ایکس آدیداس سری نام آشنا برای فوتسالیست های سرعتی و دریبل زن هست که با خصوصیات تهاجمی خود به افزایش قابلیت ها و مهارت های این بازیکنان کمک چشمگیری می کند.

در این نقد به بررسی تاپ ترین و جدیدترین مدل این سری یعنی GHOSTED .1 می پردازیم تا با ویژگی های فنی آن بهتر آشنا شوید.

نکته : در عنوان گذاری سری ایکس جدیدا از عبارت GHOSTED استفاده میشود و در کنار مدل کفش سال ساخت مثلا 20.1 دیگر نیست و فقط رده کیفی کفش 1. گفته میشود

آدیداس در مدل جدید کفش فوتسال ایکس 1. سعی کرده تا وزن کفش را به حداقل ممکن برساند تا بازیکن کمترین وزن را تحمل کند.

بدنه کفش

ADIDAS X INDOOR

همانطور که گفتیم آدیداس وزن کفش سری ایکس را به حداقل رسانده که این امر به لطف فناوری FLUROSKIN تحقق یافته، اگر به بدنه کفش نگاه کنید تار و پود هایی ابریشمی در هم تنیده شده که شاکله و فرم اصلی کفش را تشکیل میدهند، این تار و پود ها هم باعث حفظ فرم کفش و هم بخاطر سبک بودنشان باعث کاهش چشمگیر وزن کفش میشوند.

کنترل توپ بوسیله همین بدنه تار و پود شکل بهتر شده، چرا که توپ بهتر در میان این بافت گیر کرده و توپ روی پا لیز نمیخورد و هنگام دریبلینگ در حال حرکت و یا شوت و ارسال، کارایی خیلی بهتری دارد.

ADIDAS X INDOOR

زبانه کفش که با بدنه یکی هست، کاملا کشباف و حالت وکیوم دارد و هنگام محکم کردن بند کفش بخوبی خود را با شکل روی پا مطابقت میدهد. قدرت تطابق این زبانه آنقدر خوب هست که حتی بدون بند هم میتوان از کفش استفاده کرد.

ADIDAS X INDOOR

بند روی زبانه بصورت اریب قرار داده شده تا گره کفش باعث انحراف توپ موقع کنترل یا شوت روی پا نشود.

ADIDAS X INDOOR

در پشت پاشنه کفش شاهد یک لایه اسفنجی در داخل کفش هستیم که جایی گرم و نرم را برای پاشنه پا فراهم میکند و از طرفی آنقدر نازک هست که به کارهای سرعتی لطمه ای نزند و بخوبی فیت عقب پا شود

زیره کفش

ADIDAS X INDOOR

برخلاف مدل های قدیمی تر کفش فوتسال سری ایکس در این مدل شاهد حضور پر رنگ تر فوم جذب شوک هستیم و تقریبا 80 درصد زیره را به خود اختصاص داده که با عنوان LIGHTSTRIKE معرفی شده، و این خبری خوب برای فوتسالیست ها هست تا حس راه رفتن روی ابر را تجربه کنند و کمترین تنش را موقع سرعت حس کنند.

زیره کفش دارای الگویی جدید و پیچیده برای درگیری بهتر زیره کفش با سطح زمین بازی هست و در هر قسمت از کفش بنا به اقتضایش یه الگو پیاده شده

بدنه بسیار سبک ، فوم جذب شوک قوی تر، دو وجه تمایز اصلی این مدل نسبت به مدل های پیشین خود هست که این کفش را تبدیل به کفشی ایده آل برای بازیکنان سرعتی می کند.

مشاهده و خرید کفش فوتسال آدیداس سری ایکس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *