معرفی و بررسی دستکش دروازه بانی آدیداس مدل X PRO

بعد از معرفی دستکش دروازه بانی سری پردیتور توسط آدیداس، این سری حسابی بین گلرها محبوب شد و بواسطه طراحی کاملا ساختار شکنانه آن که شبیه یک دستکش بافتنی بود فصلی جدید از طراحی را باب کرد و بنوعی چراغ راهی برای سایر برندها شد و الان می بینیم که این نوع طراحی در خیلی از برندها جا افتاده.
آدیداس به سری پردیتور راضی نشده و همچنان با سیاست پرچمدارانه خود، سری X را رونمایی نمود تا یک قدم رو به جلو در این زمینه برداشته و همانند همنوع خودش در کفش های فوتبال در خصوص فیت شدن و سرعت عکس العمل، یکه تازی کند.
دستکش دروازه بانی X PRO نام جدیدترین مدل آدیداس هست که بتازگی رونمایی شده و ساختاری شبیه به سری پردیتور دارد ولی با خصوصیات ویژه خودش که در ادامه به آن می پردازیم.


بدنه

adidas x pro


آدیداس در طراحی ایکس پرو تا جایی که جا داشته سعی نموده بدنه دستکش ساختاری یکپارچه با کمترین پرتی و دوخت را داشته باشد و چیزی شبیه به یک دستکش ساق بلند آشپزخانه دست را پوشش دهد
اگر به نمای کلی دستکش نگاه کنید یک خمش و انحنایی را در میانه آن میبیند تا به بهترین شکل با دستکش و شکل دست فیت شود
دستکش از دو قطعه اصلی ساخته شده ، بخش اول قسمت پارچه ای دستکش هست که در ساق دست و کناره های انگشت ها بیشتر خود را نمایان می کند و بخش دوم پشت و کف دستکش بعنوان بخش اصلی دستکش هست.


کف دستکش

adidas x pro


کف دستکش ساختاری کاملا صاف و یکدست دارد و خبری از چین و چروک های خط دست جهت انحنای دست نیست ولی خود جنس کف دستکش آنقدر نرم و منعطف هست که نیازی به این موارد نباشد
جنس لاتکس از نوع URG 2.0 هست که یکی از تاپ ترین نوع لاتکس های آدیداس بعد از URG 1.0 محسوب میشود که باعث چسبندگی عالی کف دستکش میشود.


برش
در مدل X PRO فقط از برش NEGATIVE برای فیت شدن کامل با دست استفاده شده و از برش ترکیبی خبری نیست.
این نوع برش در انگشت ها بخوبی خود را نشان میدهد تا کمترین فاصله بین دستکش و انگشت گلر باشد.


پست دستکش

adidas x pro


آدیداس در پشت دستکش از پارچه ای مجهز به فناوری جدید SPEED MESH استفاده نموده که از اسمش پیداست برای انعطاف و افزایش سرعت عملکرد گلر در هنگام مشت کردن دست طراحی شده
در پشت دستکش جهت محافظت از پشت دست بجز سه خط معروف آدیداس چیز خاصی در نظر گرفته نشده و تمرکز آدیداس بیشتر روی سبکی دستکش بوده و به همین خاطر آدیداس روی این بخش مانور بیشتری نداده


ساق

adidas x pro


ساق دستکش نیمه کوتاه و کاملا کشباف هست تا بدون نیاز به هیچ کار اضافه ای خود ساق کارش را انجام دهد و متناسب با قطر مچ دست گلر جا باز کند.
بدنه کاملا یکپارچه ، فیت شدن خیلی خوب و محافظت در سطح متوسط از ویژگی های اصلی سری ایکس پرو هست که میتواند یک گزینه خیلی خوب برای گلرهایی باشد که به سبکی و اناتومیک بودن شکل دستکش اهمیت زیادی میدهند.

مشاهده و خرید دستکش دروازه بانی آدیداس سری ایکس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *