معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایکس +SpeedFlow

بعد از مدتی تقریبا کوتاه از معرفی نسل جدید کفش فوتبال سری ایکس با عنوان Ghosted ، آدیداس از نسل بعدی این سری پرطرفدار رونمایی نمود با عنوان SpeedFlow که در واقع رویه جدید آدیداس در معرفی نسل های مختلف نه تنها این سری بلکه سایر مدل های خود مانند پردیتور نیز هست و مانند قبل شاهد سال کفش در کنار مدل نیستیم که مثلا عبارت 18.1 بیانگر سال 2018 و رنج 1 بودن کفش بودیم حالا فقط با عبارت مثلا speedflow .1 و … مدل کفش معرفی میشود.

سری Speedflow  نسبت به سری ghosted تغییراتی محسوس داشته که در ادامه بخش به بخش به آن خواهیم پرداخت.

رویه و بدنه کفش

بدنه کفش مجهز به چندین فناوری جدید شده که میتوان به PRIMEKNITE , AGILITY CAGE  و LASER CUT اشاره نمود.

ADIDAS X SPEEDFLOW

PRIMEKNIT : این فناوری اسمی آشنا برای فوتبال دوستان هست، چرا که سالیان سال هست بعنوان یک فناوری محبوب در کفش های آدیداس بکار می رود. رویه پارچه ای تمام کشباف و بدون وصله از ویژگی های بارز این فناوری هست که باعث میشود کفش مانند یک جوراب پا را پوشش دهد و نهایت راحتی را داشته باشید.

ADIDAS X SPEEDFLOW

Agility cage : برای اینکه رویه کشباف بدنه کفش بخوبی فرم خود را هنگام سرعت و تغییر مسیر حفظ کند و بیش اندازه از خود انعطاف نشان ندهد، آدیداس از این فناوری بعنوان یک اسکلت نامرئی ظریف استفاده نموده که در بغل های کفش یک لایه سفت تر را مشاهده می کنید که این همان اسکلت مدنظر هست.

LASERCUT : تمامی برش های خورده در کفش همگی توسط پیشرفته ترین لیزرها صورت می گیرد تا اشتباه در برش به صفر برسد و این بدین معنا است که سرهم کردن کفش در نهایت دقت صورت گرفته و در بهترین حالت ممکن با پای بازیکن فیت میشود.

کفش همانند سابق کاملا بدون بند طراحی شده که به بهترین شکل ممکن با پای بازیکن فیت میشود که و حس بسیار مطلوبی را به بازیکن منتقل می کند و بخوبی وکیوم میشود.

ADIDAS X SPEEDFLOW

رویه کفش دارای برجستگی های بسیار ریزی در قالب نقش و نگار دیده میشود تا توپ بخوبی روی کفش اصطکاک ایجاد نموده و مانع از لغزش آن شود.

زیره کفش

زیره کفش همانند نسل قبلی هست و تغییری در آن مشاهده نمی شود و از فناوری SPEEDFRAME بهره میبرد که در حرکات سرعتی و کندن کفش از زمین بسیار موثر است.

درصد قابل توجهی از جنس مواد بکار رفته در زیره این کفش فوتبال از کربن بعنوان سبکترین و سخت ترین ماده در صنعت هست که باعث کاهش چشمگیر وزن کلی کفش در سری ایکس شده است.

اگر به جلوی کفش نگاه کنید قسمتی خالی هست و با کفی متفاوتی پوشانده شده که این همان کربن بکار رفته هست.

حس پوشیدن

حس راحتی و آغوش گرفتن پا در داخل کفش نسبت به نسخه قبلی بهبود یافته و پا خیلی راحت تر جا خوش می کند ، بخصوص موقعی که شما می خواهید تغییر مسیر دهید یا مستقیم بدوید.

بواسطه رویه کشباف کفش برای پاهای متوسط هم مناسب شده ولی همچنان پاهای پهن ممکن است با آن راحت نباشند

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری ایکس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *