کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3

معرفی و بررسی کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3 از بسته stellar

سری ایکس کفش های فوتبال آدیداس طراحی شده برای بازیکنان عاشق لمس و کنترل بی نقص توپ است ، که با امکاناتی که در اختیار دارد بخوبی باعث میشود که بازیکن تسلط کافی را بر توپ و زمین داشته باشد.
کفش فوتبال Adidas x 16.3 از بسته stellar از جدیدترین مدل های سری ایکس آدیداس است که بهترین فناوری های این سری را در خود جای داده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3 در یک نگاه

– از بسته stellar
– فناوری techfit برای ارایه رویه یکدست
– فناوری NSG برای کنترل بهتر توپ
– وزن عالی 255 گرم
– این کفش توسط بازیکنانی مانند گرت بیل ، لوییز سوارز و کریم بنزما استفاده میشود

ظاهر کفش

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3
رنگ اصلی کفش سفید است و رنگ مشکی در جزییات کفش و رنگ طلایی در پاشنه کفش بشکل پوسته و فلس مار دیده میشود.
از جزییات مشکی میتوان به یقه و زبانه کفش ، بند مشکی طلایی کفش و سر میخ زیره کفش اشاره نمود.
از عبارات و نماد ها هم میتوان به لوگوی آدیداس در کناره بیرونی کفش زیر مچ پا ، عبارت TECHFIT و نماد X در کناره داخلی کفش زیر مچ پا و X 16.3 به رنگ طلایی بر روی کفی کفش اشاره نمود.

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3
بر روی رویه کفش شما اشکالی ستاره مانند را مشاهده می کنید که پشت هم ردیف شده اند و از نام بسته جدید آدیداس یعنی stellar که به معنای پرستاره نشات میگیرد.
همانطور که اشاره نمودیم پاشنه کفش به رنگ طلایی و با الهام از فلس های بدن مار طراحی شده که اگر بدقت نگاه کنید برجسته نیز هستند.
زیره کفش کاملا سفید است و فقط سر میخ ها مشکی است ، عبارت و لوگوی Adidas نیز جلوی زیره کفش همرنگ زیره درج شده.

مشخصات فنی کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3

رویه یکدست و یکپارچه

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3
آدیداس به لطف فناوری پیشرفته TECHFIT توانسته رویه ای صاف و یکدست و البته یکپارچه بدون هیچگونه وصله و پینه ای را تولید نمای ، این رویه بخوبی شکل و قابل پای شما را به خود می گیرد تا حس پا برهنگی را در اولین قدم خود با این کفش تجربه کنید.
این رویه باعث فیت شدن بصورت شخصی میشوند ، یعنی اینکه بعد از چند بار پوشیدن کفش بخوبی در دفعات بعدی کفش شکل پای شما را بخود می گیرد.
لمس فوق العاده توپ از دیگر مزایای این رویه پیشرفته است که کمترین مزاحمتی را برای تجربه ای ناب از حس لمس طبیعی توپ ایجاد نمی کند.
فناوری NSG
فناوری ان اس جی که خود را در قالب یکسری جوش های ریز و برجسته نشان داده باعث میشود که کفش بخوبی اصطکاک لازم را با توپ داشته و کنترل عالی بر روی توپ داشته باشید ، این فناوری به ویژه در آب و هوای بارانی کارایی عالی خود را نشان میدهد که مانع از لغزش توپ بر روی کفش میشود.
NON STOP GRIP یا چنگ زنی بی وقفه معنی لغوی این فناوری است.
ساختار منحصربفرد پاشنه کفش

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3
ساختار جدید و عالی کفش در ایکس 16.3 باعث میشود که کفش همیشه در جای خود ثابت بماند و حس قفل بودن کفش با پا را بیش از پیش تجربه کنید.
این قابلیت در مواقع سرعت گرفتن و چرخش های ناگهانی و تغییر مسیر ، خود را بخوبی نشان میدهد و باعث افزایش چابکی و فرزی بازیکنان خواهد شد.
فناوری MIDCUT
اگر دقت کنید بالای دهانه کفش از یقه کوتاه استفاده شده ، این یقه در پشت پا تا قسمت تاندون آشیل نیز بالا آمده که آدیداس آن را midcut نامگذاری نموده که همزمان باعث ایستایی پا و آزادی عالی در هنگام حرکت میشود.
یقه و زبانه کفش

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3

کفش فوتبال آدیداس ایکس 16.3

در x16.3 یقه کفش بخوبی تقریبا تا مچ پا و در پشت تا تاندون پا را پوشش میدهد و در جلو نیز زبانه یکپارچه با بدنه جایگزین زبانه معمول کفش شده ، پس ما شاهد یقه و زبانه ای هستیم که با هم ادغام شده اند و یک حس بی نظیر فیت شدن کفش با پا را ارایه میدهند و بخوبی اطراف مچ پا و سینه پا را پوشش میدهند.
زیره منعطف

adidas-x-stellar-pack-9
در میانه زیره کفش شما دو خط را که به شکل v هستند مشاهده می کنید که سر هر کدام از این دو خط برجسته و بالا آمده به یک میخ کفش متصل است و در عقب زیره کفش به هم متصل میشوند ، کار این دو خط ایجاد انعطاف پذیری و ایستایی در زیره کفش است ، یعنی شما همزمان هم زیره کفشی را دارید که به حرکت کف پا حرکت میکند و خم میشود و در عین حال در حالت عادی دارای استحکام لازم نیز هست.
میخ های کفش دوکاربره هستند ، یعنی آدیداس طوری آنها را طراحی نموده که هم در چمن مصنوعی و هم در چمن طبیعی کاربرد دارد ، که این خود یک صرفه جویی خیلی خوب محسوب میگردد و نیاز به داشتن دو جفت کفش را برطرف میسازد.
جمع بندی
آدیداس در ایکس 16.3 تمام سعی خود را نموده تا کفشی طراحی نماید که تعریف شما از لمس توپ ، فیت شدن و قفل شدن را تغییر دهد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *