لباس سوم بارسلونا 2016

نگاهی به لباس سوم بارسلونا به مناسبت عرضه رسمی و آنلاین آن در فروشگاه های اینترنتی

پس از گذشت یک ماه از رونمایی لباس سوم بارسلونا بالاخره انتظارها به پایان رسیده و بصورت رسمی عرضه آن در فروشگاه های اینترنتی معتبر دنیا آغاز شد.
رنگ فیروزه ای تم اصلی لباس است که از پایین به بالا از روشن به تیره رنگ آن عوض میشود و بوسیله خطوط افقی سفید رنگ پوشانده شده است.
رنگ لباس الهام گرفته شده از تیم رویایی دهه 90 بارسلونا است که نایک خواسته خاطرات آن دوران را برای قدیمی تر ها و هواداران جوان این باشگاه زنده کند. کومان ، استویچکوف ، زوبی زارتا ، روماریو و گواردیولا تنها گوشه ای از گنجینه پر افتخار بارسلونای دهه نود بوده اند که حالا مثلث MSN و بارسلونا در این چند سال با درخشش خود در تورنومنت های مختلف تداعی کننده خاطرات آن زمان هستند.
همانند سایر لباس سوم تیم های معتبر دیگر که نایک آنها را عرضه نموده ، لباس سوم بارسا نیز به فناوری aeroswift مجهز است ، حتما از خود می پرسید این فناوری چه کاربردی دارد؟
فناوری آئرو سویفت چند ویژگی منحصربفرد را یکجا در لباس خلاصه میکند ، سبکی ، فیت شدن هوشمند لباس با بدن بازیکن ، آزادی حرکت بازیکن در هنگام دویدن در عین حال که لباس فیت بدن وی است و خشک و خنک نگه داشتن عالی لباس از جمله ویژگی های این فناوری است که یک لباس را از همه نظر برای راحتی بازیکن آماده می کند ، این فناوری در واقع به نوعی نسل پیشرفته تر فناوری DRI-FIT است که در خشک و خنک نگه داشتن لباس کمک بسزایی میکرد.

لباس سوم بارسلونا 2016

لباس سوم بارسلونا 2016

نایک به فکر جیب هوادارن بارسا بوده و این لباس را با فناوری DRI-FIT هم عرضه نموده تا کسانی که نیازی به فناوری AEROSWIFT ندارند با پرداخت پولی کمتر لباس را با فناوری ویژه لباس هواداری سفارش دهند ، پس اگر اقدام به تهیه لباس نمودید این نکته را در نظر داشته بشاید که لباس را با کدام فناوری سفارش خواهی داد. اگر وسع مالی شما میرسد و به دنبال تجربه فناوری جدید نایک هستید که فبها ولی اگر اقتصادی به موضوع نگاه می کنید با کمی جستجوی بهتر میتوانید لباس را با فناوری نسخه لباس هواداری که در نقد و بررسی ها قبلا به بررسی آن پرادخته ایم تهیه کنید.

فناوری nike DRI-FIT

نمونه ای از درج عبارت DRI-FIT بر روی لباس های نایک

 

فناوری NIKE AEROSWIFT

عبارت درج شده NIKE AEROSWIFT که ویژه نسخه بازیکن است.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تفاوت لباس هوادرای و لباس بازیکن سری بزنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *