بهترین کفش فوتبال پیشنهادی برای دروازه بان ها

دروازه بان ها بواسطه موقعیت و پستشان درون زمین دارای وظایفی منحصربفرد نسبت به 10 بازیکن دیگر زمین هستند که همین موضوع باعث میشود که  انتظارات و نیازشان به یک کفش فوتبال تفاوت هایی داشته باشد.

کنترل و لمس اول توپ برای گلرها اهمیتی حیاتی دارد، چرا که اولین اشتباه، آخرین اشتباه آنهاست و ممکن است منجر به گل به خودی شود.

راحتی و عدم فشار در طول بازی موضوع مهم بعدی برای آنهاست، زیرا گلر مدام در حال رصد بازی هست و تمرکز زیادی برای این موضوع می طلبد.

در ادامه این مقاله به معرفی چند کفش فوتبال مطابق با نیاز یک گلر معرفی خواهیم کرد.

این نکته خیلی مهم را عرض کنیم که معرفی این لیست به این معنی نیست که سایر مدلها مناسب گلر نیست، بلکه انتخاب از دل این لیست طبق تجربه سایر گلرها رضایت بهتری را میتواند به ارمغان بیاورد.

نایک تمپو لجند

nike tiempo

کفش فوتبال سری تمپو همیشه بواسطه راحتی و چرمی بودنش، کفش مورد علاقه گلرها و مدافعین بوده و هست.

بدنه تمام چرم با وزنی بسیار ایده آل و فناوری های روز یک کفش سرعتی از جمله مزیت های این کفش هست که باعث میشود که علاوه بر داشتن راحتی به یک کفش مدرن نیز خیلی نزدیک باشید.

خرید مجموعه تمپو لجند

آدیداس کوپا

adidas copa

سری کوپا همانند تمپو دارای همان ویژگی های بالاست و فقط جهت باز بودن دست بازیکن برای انتخاب هست.

یکی از مزیت های کفش های آدیداس داشتن نسخه بدون بند هست که در نایک و سایر برندها چنین چیزی مشاهده نمی کنید و این باعث میشود هیچ دغدغه ای برای بستن یا شل شدن بند کفش نداشته باشید.

خرید مجموعه کوپا

پوما فیوچر

puma future

شاید خیلی از گلرها از کفش چرمی علی رغم پیشرفت چشمگیرشان در وزن و راحتی خوششان نیاید و مثل خیلی از بازیکن های به کفش های رویه مصنوعی با پارچه کشباف و سرعتی بیشتر تمایل و علاقه داشته باشند.

سری فیوچر از جمله این کفش ها هست که بدنه ای تمام کشباف با قابلیت فیت شدن عالی دارد که همه جوره رضایت بازیکن را جلب می کند.

خرید مجموعه فیوچر

آدیداس پردیتور

adidas predator

سری پردیتور مانند سری فیوچر پوما دارای ویژگی هایی مشابه هست که البته یکم در فیت شدن و سایر قابلیت های مدرن بنظر بهتر از فیوچر هست که البته به شخصه این موضوع را قبول ندارم و فیوچر دست کمی از سایر مدل های نایک و آدیداس ندارد 😊

بدنه با قابلیت کنترل خیلی خوب توپ، زبانه و یقه کشباف بلند، زیره پیشرفته سبک و مناسب کنترل توپ از ویژگی های این کفش پرطرفدار هست.

خرید مجموعه پردیتور

در این مقاله سعی کردیم لیست رو جمع و جور ببندیم و الکی شلوغش نکنیم، چرا که تجربه نشون داده لیست بلند بالا بیشتر به گیج شدن فوتبالیست کمک میکنه تا انتخاب بهتر.

البته شما هم می تونید به ما در قسمت کامنت ها به معرفی مدل های بیشتر کمک کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *