کفش فوتبال concave

رونمایی برند concave از مجموعه 2017 کفش فوتبال خود

برند استرالیایی کانکیو در دو سال اخیر فعالیت بسیار خوبی را در زمینه طراحی و تولید کفش فوتبال داشته و توانسته با رشد قابل قبولی اسم و رسمی برای خود دست و پا کند.
این برند با دو مجموعه کفش فوتبالی با عنوان های volt+ و halo+ کار خود را شروع کرد و تا الان هم ادامه داده و حالا در سال جدید این دو مجموعه با طراحی نسبتا متفاوت بعلاوه یک مجموعه کاملا جدید ارایه شده است ، نام مجموعه جدید +aura است.
مجموعه +volt برای بازیکنان سرعتی و مهاجم طراحی شده که با یک رویه یکدست و با برجستگی های خاصش هم باعث درگیری بهتر توپ و کفش و هم باعث ارایه یک رویه گسترده برای شوتزنی میشود.

کفش فوتبال concave

کفش فوتبال concave

مجموعه halo+ ویژه بازیکنان علاقمند به کنترل دقیق توپ موقع دریبلینگ و حرکات پا به توپ و علاقمند به زدن ضربات دقیق است ، داشتن مناطق طراحی شده مخصوص شوت و کنترل گویای این قضیه است.

کفش فوتبال concave

کفش فوتبال concave

کفش فوتبال concave

نسخه قبلی +concave halo

مجموعه جدید aura+ دارای رویه تمام چرمی است که شاید کانکیو نبود این مجموعه را در میان مجموعه های خود حس کرده و برای عاشقان کفش های با درجه راحتی بالا و لمس طبیعی توپ نیز خواسته فکری اساسی بکند.

کفش فوتبال concave

کفش فوتبال concave

چیزی که در طراحی هر سه مجموعه نگاه ها را به خود جلب میکند استفاده از یک پد پلاستیکی در روی زبانه و زیر بند کفش است که در واقع هدف اصلی از تعبیه این پد افزایش مهارت در زدن ضربات دقیق و مستقیم بوده است که با ایجاد چهار شیار عرضی باعث دقیق تر شدن این امر نیز خواهد شد.
نظر شما در خصوص این دو مجموعه و مجموعه جدید کانکیو چیست؟ تجربه استفاده از محصولات این برند را داشته اید؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *