کفش فوتبال کانکیو

رونمایی کانکیو از مجموعه کفش فوتبال آبی و سفید خود

کمتر از یک ماه پیش برند کانکیو از نسخه های جدید و فوق العاده کفش فوتبال خود رونمایی نمود و از یک سری جدید نیز پرده برداشت ، کانکیو آئورا+ عنوان این سری جدید بود ، حالا پس از گذشت یک ماه از ارایه این نسخه های جدید دیروز شاهد رونمایی این برند از رنگبندی جدید آن بودیم.
در واقع کانکیو همانند سایر برندهای معتبر مجموعه خود را با ارایه کفش فوتبال مخصوص پست های مختلف بازی با کارایی متفاوت طراحی نموده تا همه سلایق بازیکنان را بخوبی پوشش دهد.
آبی و سفید ترکیب و تم جدید سه مدل کفش زیبای کانکیو هستند که بصورت جداگانه به انها می پردازیم.
+Concave volt

کفش فوتبال کانکیو
سری ولت+ را میتوان کفشی بسیار سبک و مخصوص بازیکنان سرعتی و مهاجم دانست که دارای یک رویه کاملا یکپارچه و تهیه شده بوسیله مواد مصنوعی سبک است.
بر روی بدنه و رویه کفش برجستگی هایی به شکل لوگوی سری volt که شبیه به صاعقه است ، دیده میشود که علاوه بر جنبه تبلیغاتی بیشتر برای ایجاد سطحی زبر تعبیه شده تا بخوبی سطح اصطکاک لازم بین توپ و کفش برای کنترل بهتر توپ فراهم باشد.

کفش فوتبال کانکیو
رنگ آبی تم اصلی و پوشاننده کل بدنه کفش در این مجموعه جدید است.
+Concave halo

کفش فوتبال کانکیو
مانند هر برند معتبر دیگری ، کانکیو یک کفش مخصوص بازیکنان خلاق و بازی ساز دارد که تمهیداتی ویژه را برای کنترل هر چه بهتر توپ ، بر روی کفش فراهم نموده است.
جلوی کفش هالو+ دارای برجستگی و اشکالی خاص است که برای کنترل توپ و زدن ضربات دقیق به توپ تعبیه شده ، این اشکال در کنار ها دارای شکلی یکسان و دقیقا بر روی جلوی کفش دارای شکلی دیگر برای زدن ضربات روی پا هستند ، راحتی و فیت شدن از دیگر مزایای halo+ است.

کفش فوتبال کانکیو
رنگ سفید با جزییاتی آبی تم جدید این مدل کفش است.
+Concave aura

کفش فوتبال کانکیو
سری آئورا در واقع مهمان جدید و ویژه برند کانکیو است و با هدف جذب علاقمندان به کفش های از جنس چرم و کلاسیک ارایه شده است.
جلوی کفش کاملا از جنس(فوتبالکالا) چرم طبیعی گوساله است و در میانه و پاشنه کفش از جنس چرم مصنوعی با کیفیت عالی استفاده شده است.

کفش فوتبال کانکیو
همانند سری هالو+ این مدل نیز دارای تمی کاملا سفید در این مجموعه جدید است.
شما کدام طرح از این مجموعه را می پسندید؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *