shinguard

نقد بررسی قلم بند G-FORM مدل PRO-S ELITE

داشتن یک ساق پای همیشه سالم و آماده یکی از دغدغه های اصلی هر فوتبالیستی هست که باعث پیشرفت همیشگی وی و دوری از مصدومیت های دلخراش میشود ، تهیه یک قلم بند حرفه ای یکی از بهترین راه حل های ممکن برای محافظت از ساق پا در کنار تقویت عضلات جلو ساق هست.
در این مطلب میخواهیم به بررسی یکی از حرفه ای ترین قلم بندهای موجود در بازار بپردازیم که بالاترین درجه ممکن از محافظت را برای ساق پای بازیکن فراهم میکند ، قلم بند G-FORM مدل PRO-s ELITE.

shinguard
برند G-FORM را شاید بازیکنان کمتر شنیده باشند که یک برند آمریکایی متخصص در زمینه طراحی و تولید تجهیزات محافظتی ورزش های مختلف از جمله فوتبال هست که بواسطه کیفیت فوق العاه محصولاتش در بین بازیکنان حرفه ای بسیار محبوب هست.
اجازه بدهید برویم سراغ بررسی ساق بند جی فورم مدل PRO-s ELITE که در نوع خود حرفه ای ترین نوع قلم بند فوتبال در این برند محسوب میشود.
قلم بندهای حرفه ای موجود در بازار به شکل های مختلف ارائه میشوند ، قلم بند دارای تسمه نگهدارنده ، همراه با جوراب یا قلم بند معمولی. جی فورم ساختار جدید و ابداعانه ای را برای قلم بند خود در نظر گرفته و آن متصل بودن جورابی نازک به خود ساق بند هست که از سایر نوع های هم رده ، خود را متمایز می کند. این شکل از ساختار باعث میشود شما ثبات و ایستایی خیلی بهتری ار قلم بند روی ساق پا را تجربه کنید.

shinguard
تفاوت دیگر این ساق بند با سایر ساق بندهای سایر برند ها ساختار قسمت محافظتی آن هست که بصورت جزیره ای و مجزا از هم طراحی شده اند و در واقع بصورت تخصصی دفع ضربات را انجام داده و از جهتی شکاف و فاصله بین این قسمتهای محافظتی باعث انعطاف و راحتی خیلی خوب قسمت جلوی قلم بند میشوند.

فناوری های بکار رفته

فناوری RPT – “Reactive Protection Technology”
این فناوری در قسمت های محافظتی و ضربه گیر قلم بند استفاده شده که بطرز چشمگیری باعث سبکی و انعطاف پذیری قسمت ضربه گیر شده و در عین حال سطح محافظتی نیز در بالاترین سطح خود قرار دارد.

shinguard
این فناوری همچنین باعث پخش و توزیع یکسان فشار ضربه به قسمت های مختلف ضربه گیر شده و در نهایت موقع بخورد ضربه به ساق پای بازیکن بازیکن کمترین تنش را به قسمت وارده حس میکند و در نتیجه احتمال آسیب دیدگی به کمترین میزان خود میرسد.

فناوری AIR-VENT

پارچه متصل به قلم بند پرو-اس الیت که یک نوع پارچه کاملا ابداعی توسط برند جی-فورم محسوب میشود مجهز به فناوری AIR-VENT برای قابلیت تنفس و خشک و مطلوب بودن آن در هنگام بازی میباشد.

shinguard
سبکی عالی و همچنین ثبات خیلی خوب پارچه روی پا بدون کمترین فشار و فیت شدن با حجم ماهیچه ساق پا از مزایای دیگر این پارچه هست که باعث میشود بازیکن موقع پوشیدن بغیر از جوراب معمول هیچ پارچه اضافی دیگری را در زیر آن حس نکند.
پارچه پشت قسمت محافظتی ساق بند به پوست دوم معروف است زیرا بسیار نازکتر از پارچه اصلی قلم بند طراحی شده و کمترین واسطه را بین پوست ساق و بخش محافظتی حس خواهید کرد.

shinguard
فروشگاه فوتبال کالا خوشبختانه مدل های مختلف این نوع قلم بند را جهت سفارش گذاری موجود دارد تا شما نیز از این قلم بند حرفه ای بی بهره نباشید.

مشاهده و خرید انواع مدل قلم بند برند G-FORM

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *