SOCCER BOOT

کفش فوتبال شناسی شماره 32

با یک قسمت دیگر از کفش شناسی فوتبال کالا و سرک کشیدن به اقصی نقاط دنیا و دیدن کفش فوتبال بازیکنان حرفه ای در خدمت شما هستیم.

جیمز مدیسون(لستر سیتی) –پوما ONE 19.1

SOCCER BOOT
همانند خیلی از بازیکنان که در این چند ماه اخیر برند کفش خود را از آدیداس یا نایک به پوما تغییر داده اند ، مدیسون نیز از این قافله عقب نمانده تا روز به روز به ارتش پوما اضافه شود.
پوما ONE 19.1 که جدیدترین مدل کفش این سری پوما محسوب میشود مدل انتخابی این بازیکن لسترسیتی هست که در هفته قبل برند نایک را میپوشید.

لیونل مسی(بارسلونا) – آدیداس NEMEZIZ MESSI 18.1

SOCCER BOOT
مسی همیشه در عین توانایی فوق العاده ، در فروتنی و تواضع معروف بوده و این امر در کفش فوتبال این بازیکن که عمدتا یک مدل معمولی از برند آدیداس که البته بنام خودش نیز هست نیز مشاهده میشد و هیچوقت سعی نکرده یک مدل کفش سفارشی را داشته باشد.
رنگ سبز و جدید سری نمزیز با عنوان نمزیز مسی 18.1 مدل انتخابی این بازیکن در بازی های اخیر بوده.

الکسیس سانچز(منچستر یونایتد) – نایک MERCURIAL SUPERFLY IV

SOCCER BOOT
نایک بتازگی از جدیدترین بسته کفش فوتبال خود با عنوان GAME OVER رونمایی نمود که سانچز جزو اولین بازیکنانی بود که از رنگ جدید سری مرکوریال در بازی مقابل لستر استفاده می کرد.

تیاگو سیلوا(پاریسن ژرمن) – نایک TIEMPO LEGEND 7

SOCCER BOOT
سیلوا نیز همانند سانچز از بسته جدید نایک استفاده میکرد و مثل همیشه آخرین مدل سری تمپو که مدافعین عاشق آن هستند را میپوشد.

مایکل سن خوزه(اتلتیک بیلبائو) – نیوبالانس TEKELA 1.0

SOCCER BOOT
کفش های فوق العاده سری نیوبالانس به اندازه کفش های برندهایی مثل نایک و آدیداس فراگیر نیستند ولی هنوز بازیکنانی مانند مایکل هستند که قدردان تلاش های این برندها باشند.
مدل تکیلا که یک کفش سرعتی و بسیار سبک و پیشرفته محسوب میشود مدل انتخابی مایکل در بازی مقابل سوسیداد بود.

بنجامین مندی(منچستر سیتی) – آدیداس X18.1 سفارشی

SOCCER BOOT
مندی که عاشق کوسه بخاطر خوی درندگی و قدرت تهاجمی اش هست هر کفشی را که میپوشد این نماد را هم سعی میکند در کفش خود بگنجاند.

SOCCER BOOT
در مدل کفش فوتبال ایکس 18.1 نیز این نماد در پشت پاشنه پا بخوبی دیده میشود ، همچنین دو ستاره بعنوان نماد دو قهرمانی فرانسه در جام های جهانی نیز در پاشنه دیگر این کفش دیده میشود.

هاراگوچی(ژاپن) – نایک MERCURIAL VAPOR XXI

SOCCER BOOT
در جام ملت های آسیا خیلی شاهد تب و تاب کفش های خاص و سفارشی نبودیم و هاراگوچی نیز از این امر مستثنی نبود و مدل ساده و البته اخرین ورژن مدل مرکوریال ویپر 12 را میپوشید.

به پایان این قسمت از کفش شناسی رسیدیم و امیدواریم از این قسمت نیز لذت برده باشید.

 

خرید کفش فوتبال از برندهای مختلف

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *