نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار

رونمایی از مدل جدید کفش فوتبال نیمار ایکس جردن- نایک هایپرونوم فانتوم 2

نایک بتازگی از مدل جدید کفش فوتبال هایپرونم فانتوم 2 که منقش به نماد دو ستاره جهانی فوتبال و بسکتبال یعنی نیمار و مایکل جردن است رونمایی نموده و عنوان آن را Neymar x Jordan گذاشته.
همکاری دو ستاره جهانی و محبوب و خلق اثری شگرف بنام Neymar x jordan که بجرات میتوان گفت یکی از بزرگترین همکاری های دنیای برند محسوب میشود و این همکاری فقط از برند شاخصی مانند نایک بر می آید.
مایکل جردن را همه علاقمندان به ورزش به عنوان نماد استقامت و افتخار میشناسند و نیمار نیز از ستارگان بی بدیل دنیای معاصر فوتبال محسوب میشود.
این فرصتی بسیار طلایی برای کلکسیونر های کفش های نمادین محسوب میشد که بتوانند یک جفت از این کفش زیبا را داشته باشند، هر دوی این ورزشکاران قبل از این همکاری صاحب برند خود بودند و هستند، بخصوص مایکل جردن که کفش های رانینگ و بسکتبالش طرفداران خاص خود را دارد و نیمار نیز همیشه کفش های هایپرونوم خاص خود را داشته.

ظاهر کفش

خب بپردازیم به اصل مطلب یعنی طراحی خود کفش ، نایک هایپرونوم فانتوم 2 از لحاظ ظاهر تفاوت هایی با هایپرونوم فانتوم معمول در بازار دارد، از رویه صاف گرفته تا جزییات طراحی در گوشه گوشه کفش.
اگر دو برند جردن و نیمار را دنبال کرده باشید حتما لوگوی این دو بازیکن را میشناسید اولین چیزی که نگاه شما را روی کفش جلب میکند این دو نماد است ، این دو لوگو بصور ترکیبی داخل ورودی زبانه کفش قرار داده شده و لوگوی جردن را میتوان در پشت پاشنه کفش نیز مشاهده نمود.

نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار

نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار

در همان کناره پاشنه کفش شما میتوانید شماره این دو بازیکن یعنی 10 و 23 را نیز ببینید که بصورت دوختی حک شده البته شماره 10 در لنگ چپ کفش و 23 در لنگ راست کفش درج شده.

نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار
اگر به زیره کفش نیز نگاه کنید نماد مایکل جردن که به jumpman نیز مشهور است در جلوی زیره کفش نیز دیده میشود.

نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار
تم اصلی کفش مشکی و رنگ دوم آن خاکستری است ، لوگوی نایک در جلو کفش به رنگ خاکستری در امتداد کناره کفش کشیده شده و در کناره ها جزییات گرافیکی و همیشگی هایپرونوم که شبیه نوک قله کوه است منتها با ظاهری متفاوت تر دیده میشود ، حاشیه قسمت بالایی یقه کفش نیز به رنگ قرمز است و این رنگ در قسمت داخلی کفش نیز ادامه دارد.

نایک هایپرونوم فانتوم 2 ویژه نیمار
زیره کفش نیز کاملا خاکستری روشن است و با رنگ مشکی بصورت پاششی تزیین شده.

فناوری های بکار رفته

دو فناوری اصلی بکار رفته در کفش هایپرونوم فانتوم 2 ، فناوری نایک اسکین nikeskin و ACC است.
نایک اسکین باعث ارایه رویه ای مانند جوراب شده که لمس توپ را عالی میکند و همیشه بازیکن نزدیکی توپ به پای خود را بدون واسطه حس میکند.
فناوری ACC یا ALL CONDITION CONTROL نیز که جزو فناوری های قدیمی نایک محسوب میشود ، کنترل یکسان و عالی توپ را در شرایط متغیر جوی مانند بارانی وآفتابی را فراهم میکند.
فناوری فلای وایر FLYWIRE که شما آن را به شکل بندهایی در کناره کفش زیر پوست کفش می بینید باعث فیت شدن بهتر کفش با شکل پا میشود.
و یقه کفش نیز با احاطه کردن مچ پا باعث قفل شدن کفش به پا شده تا همیشه شما کفش را در کنار خود حس کنید.

سورپرایز

در این حین نایک در حال پردازش و ارایه رویه جدیدی برای فانتوم2 بود و تا زمان ارایه آن هیچ گونه خبری را به بیرون درز نداد و امروز ما از آن آگاه هستیم ، حتما هیجان زده هستید تا این خبر سری را بدانید ، شاید برایتان رویه صاف و یکدست هایپرونوم فانتوم2 که از فناوری نایک اسکین بهره میبرد و زیبایی خاصی به آن داده تعجب آور باشد ، راز این یکدستی و صافی استفاده از مس گداخته و پردازش شده در میان الیاف و بافت رویه و کناره کفش در دل فناوری نایک اسکین است ، البته آنچیزی که شما در ذهن خود به عنوان تبدیل شدن رویه به یک رویه سفت و غیر منعطف متصور شده اید تقریبا اشتباه است و نایک یکدستی و صافی را فدای انعطاف و راحتی نکرده و تمام سعی خود را نموده تا تعادلی بین این دو برقرار کند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *