کفش فوتسال جوما evoflex

معرفی و بررسی کفش فوتسال جوما evoflex

کفش های فوتسال جوما همیشه جزو بهترین های بازار از لحاظ راحتی و دوام محسوب میشوند و به همین خاطر ما در بررسی های خود سعی می کنیم نگاهی ویژه به این برند داشته باشیم.
جوما اوو فلکس یکی دیگر از شاهکار های این برند است که در راحتی و انعطاف مثال زدنی است ، با هم بیشتر به امکانات و قابلیت های این مدل کفش می پردازیم تا راز انعطاف و راحتی کفش را بهتر درک کنیم.

کفش فوتسال جوما evoflex
جوما evo felx در یک نگاه

رویه از جنس میکروفیبر
– وزن ایده آل 210 گرم
– زیره بسیار سبک و منعطف از جنس phylon
این مدل کفش در رنگ های مختلفی ارایه شده که رنگ های پایه فیروزه ای و صورتی رنگ های اصلی ارایه شده هستند.
رویه

کفش فوتسال جوما evoflex
رویه اوو فلکس ساخته شده برای انعطاف و فیت شدن است ، جنس رویه کفش از microfiber است که الیافی بسیار سبک و بادوام است و چند سالی است که جایگزین الیاف سنتی در کفش ها شده.
جوما در داخل کفش از الیاف پارچه ای آغشته با ماده tpu استفاده نموده که ترکیب این دو باعث نرمی و راحتی عالی داخل کفش میشوند.

کفش فوتسال جوما evoflex
اگر به جلوی کفش دقت کنید توسط یک لایه محافظ تقویت شده که در ماندگاری و طول عمر کفش تاثیر زیادی دارد ، علاوه بر این لایه محافظ یک خط زرد رنگ را نیز روی این لایه مشاهده می کنید که باعث زدن ضربات نوک پای دقیق تری خواهد شد.
در کل رویه کفش صاف و یکدست است و جوما ظاهری کلاسیک را برایی جلوی کفش انتخاب نموده است ، البته این یکدستی تا پاشنه کفش ادامه دارد و وصله و دوختی مشاهده نمی شود.
زبانه کفش

کفش فوتسال جوما evoflex
زبانه کفش مثل همیشه سنتی است و نکته جالب جای بند کفش است که ظاهری جالب دارد و البته جای بند پهن آن باعث بهتر تنگ شدن و در نتیجه بهتر فیت شدن کفش با پا خواهد شد.
یقه کفش

کفش فوتسال جوما evoflex
جوما در اقدامی جالب در یقه کفش از الیافی منعطف و کشباف در دهانه ورودی استفاده نموده که بواسطه انعطاف خوب آن بخوبی بدور پا می پیچد و باعث فیت شدن کفش و پا میشود.
داخل کفش نیز همانطور که خدمتتان گفتیم از جنس پارچه ای است تا باعث راحتی پا شود.
پاشنه کفش

کفش فوتسال جوما evoflex
معمولا اکثر برندها محافظ پاشنه را داخل پا استفاده میکنند ولی جوما سنت شکنی کرده و این محافظ با ظاهر و شکلی زیبا را بصورت بیرونی استفاده نموده تا بخوبی مانع از آسیب دیدن پاشنه پا بر اثر ضربات وارده از بیرون شود.
زیره کفش

کفش فوتسال جوما evoflex
زیره کفش از دو بخش یا ماده اصلی تشکیل شده لاستیک بادوام و ضد سایش که با رنگ قهوه ای مشخص است و ماده phylon که با رنگ سفید،مشکی و زرد در کناره کفش و زیره مشخص است.
لاستیک کفش که بیشترین سطح تماس را با سالن دارد هم دارای سطح چسپندگی بالایی است که وقع استارت و توقف درجا به بازیکن کمک زیادی می کند و هم بخاطر جنس بسیار با کیفیتش دارای طول عمر بالایی است و در مقابل سایش با سطح سالن مقاومت بسیار بالایی دارد.

کفش فوتسال جوما evoflex
لایه سفید رنگ کفش که با نام phylon شناخته میشه یک جذب کنند شوک منحصربفرد است که بخوبی شوک های وارده از سطح سالن موقع دویدن و تغییر جهت را جذب و خنثی می کند تا کمترین آسیب ممکنه به بدن مخصوصا پا و کمر وارد شود.
جوما از این ماده استثنایی برای هدف دیگری هم استفاده نموده و آن ایجاد انعطاف عالی در زیره کفش است تا هنگام دویدن بازیکن مانند خمش طبیعی کف پا زیره کفش را خم کند و هیچ گونه محدودیتی را در این زمینه حس نکند.
Phylon چیست ؟
فیلون ماده ای بسیار سبک ، نرم و منعطف است.جنس اصلی Phylon از فوم EVA است که بصورت فشرده و قالب ریزی شده درآمده که در مراحل مختلف صنعتی به اشکال دلخواه در می آیند.
الگوی پیاده شده بر روی زیره کفش با الهام از خانه های شش گوش زنبور بوده که بخوبی در کنار هم قرار گرفته و بهترین حالت چسپندگی را فراهم می کنند ، همانطور که خدمتتان گفتیم جوما بصورت ترکیبی از لاستیک و phylon در زیره استفاده نموده که در خانه های لانه زنبوری نیز شاهد آن هستید و هر جا که نیاز به انعطاف بوده از فیلون و هر جا که نیاز به چرخش و سطح اتکا بوده از rubber یا همان لاستیک استفاده نموده است.

جمع بندی

کفش فوتسال جوما evoflex
همانطور که از مدل کفش نیز میتوان حدس زد جوما تاکید ویژه ای بر انعطاف و راحتی در evo flex داشته است تا یک کفش ساده و در عین حال بسیار کارا و مفید را در اختیار داشته باشید.

نظر شما ر مورد این کفش ساده و زیبا چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *