لوگوی یوونتوس

رونمایی یوونتوس از لوگوی جدید باشگاه ، سادگی و معنا

باشگاه یوونتوس در شبی غافلگیر کننده از لوگوی جدید و فانتزی خود پرده برداشت و چند روز پیش آخرین باری بود که شاهد لوگوی قدیمی این باشگاه بودیم.

لوگوی جدید در واقع از نوع لوگوتایپ است که از امروز به بعد باید به دیدن ان عادت کنیم ، ساختار این لوگو حرف اول نام این باشگاه یعنی J است که کمی پهن طراحی شده و یک خط سفید پهن نیز از وسط آن میگذرد تا تداعی کننده طرح سنتی و راه راه سیاه و سفید لباس این باشگاه باشد ، پس با این طراحی یوونتوس هم نام خود و هم طرح همیشگی لباس خود را در ذهن مخاطب میگنجاند.

لوگوی یوونتوس

علاوه بر این لوگو عبارت Juventus هم بالای سری این حرف با فونت جدید که مطابق با فونت خود لوگو هست قرار دارد و بالای سری این عبارت نیز افتخارات این باشگاه قدیمی یعنی سه ستاره طلایی درج شده.

لوگوی یوونتوس

لوگوی جدید در عین سادگی مفهوم های زیادی را در ذهن هوادار و مخاطب مرور می کند و آنچه که وظیفه اصلی یک لوگو هست را بخوبی ایفا نموده است.

لباس یوونتوس

آدیداس نیز به افتخار این رونمایی ، از طرح جدید لباس این باشگاه برای سال جدید 18/2017 نیز رونمایی نموده و سعی کرده که با فونت جدید نیز یک همراهی خوبی داشته باشد ، جزییات زیادی از طرح جدید لباس یوونتوس به بیرون درز نکرده و در آینده در صورت ارایه رسمی این لباس به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *