کفش فوتبال میزانو

معرفی و بررسی کفش فوتبال میزانو Morelia neo II

وقتی اسم برند میزانو شنیده میشود مانند انعکاس صدا کلمه کیفیت نیز با آن شنیده خواهد شد و همانند سایر کالاهای ژاپنی دقت در ساخت و دوام در آن حرف اول را می زند.
در میان سری های مختلف کفش های فوتبال میزانو سری مورلیا Morelia همانند شناسنامه این برند شناخته میشود که دارای ظاهری کلاسیک و البته تمام چرم است که دوام و راحتی آن مثل زدنی است ، میزانو برای جذب بازیکنان امروزی متناسب با سلیقه آنها سعی نموده نسخه جدیدی از همین سری کفش و با ظاهری مدرن تر ر ارایه نماید که با عنوان سری Morelia neo شناخته میشود ، کلمه نئو در واقع کلمه ای بین جدید و دقیق هست تا با رعایت این دو اصل میزانو کار خود را جلو ببرد.
ظاهری شیک تر و مدرن تر ، سبکی و انعطاف بهتر از جمله ویژگی های این سری هست.
حالا پس از گذشت دو سال از ارایه اولین مدل از این سری ، میزانو نسخه جدید این مدل کفش یعنی neo 2 را روانه بازار نموده که در این مطلب به بررسی این مدل کفش خواهیم پرداخت.

میزانو مورلیا نئو 2 در یک نگاه

ساخت ژاپن و کیفیت فوق العاده
– رویه تمام چرم کانگورو
– وزن فوق العاده 180 گرم
– استفاده شده توسط بازیکنی مثل هالک برزیلی

ظاهر کفش

کفش فوتبال میزانو
این مدل کفش در رنگ هایی مثل تمام مشکی و سفید و آبی ارایه شده که رنگ سفید آن با عنوان اوریگامی ارایه شده که در تصویر نیز مشاهده می کنید.

کفش فوتبال میزانو

رنگ آبی کفش فوتبال میزانو مورلیا نئو 2

 

کفش فوتبال میزانو

رنگ سفید با طرح اوریگامی کفش فوتبال میزانو مورلیا نئو 2

رنگ تمام مشکی مدلی است که ما برای بررسی انتخاب نموده ایم که این رنگ تمام بدنه را پوشانده ، لوگوی میزانو به رنگ سفید در کناره ها و عبارت Morelia neo در پشت پاشنه کفش و عبارت mizuno professional made in japan روی زبانه از عبارات قید شده روی کفش هستند ،

زیره نیز تقریبا مشکی و با جزییات قرمز است و سر میخ کفش سفید رنگ است.

 

کفش فوتبال میزانو مورلیا

کفش فوتبال میزانو مورلیا

 
ساخت ژاپن made in japan

کفش فوتبال میزانو مورلیا
با سری made in japan شما بهترین را در دریافت می کنید ، میزاونو با اضافه نمودن این عبارت خواسته کیفیت کار خود را به رخ بکشد.
در مراحل ساخت مورلیا نئو 2 هر مرحله بصورت کاملا دقیق چک میشود و زیر نظر سخت گیرانه ترین کنترل ها قرار میگیرد تا نتیجه کار بهترین باشد.
این مدل کفش بصورت کاملا دستی تولید میشود و دخالت ماشین در ساخت آن در کمترین حد ممکن است ، همچنین میزانو بر استفاده از چرم در کفش پس از رد کردن چرم از ذره بین دقیق مسئولین کنترل کیفی و تایید این واحد ، از آن برای کفش استفاده می کند.
تمام این پروسه ها فقط در 24 ساعت انجام می پذیرد ، یعنی کیفیت و سرعت انجام کار با هم.
رویه تمام چرم کانگورو

کفش فوتبال میزانو مورلیا
مورلیا نئو 2 کفشی بسیار سبک ، منعطف و ساخته شده برای القای حس برهنگی پا هست ، چرم کانگورو بکار رفته در کفش بخوبی حس راحتی و نرمی را به پای بازیکن منتقل میکند ، که این ویژگی عالی همراه میشود با مقاومت و طول عمر بالای چرم بکار رفته.
میزانو در عین استفاده از چرم که معمولا همه فکر میکنند رویه کمی ضخیم میشود بصورت هنرمندانه ای نازکی رویه را حفظ نموده و این را میتوانید از سبکی کفش حس کنید.

کفش فوتبال میزانو
از ویژگی بارز چرم طبیعی منعطف بودن و فیت شدن عالی آن با قالب پا است ، بطوری که شما حس می کنید کفش بصورت هوشمندانه ای شکل پای شما را به خود می گیرد.
الگوی دوخت عمودی و افقی روی کفش باعث میشود که شما حس نرمی و لطافت چرم را در تمام نقاط رویه کفش حس کنید و به لمس عالی توپ روی پا کمک زیادی می کند.
زبانه کفش

کفش فوتبال میزانو مورلیا
زبانه کفش بصورت سنتی طراحی شده و با ایجاد سوراخ هایی روی آن قابلیت تهویه هوا را به کفش داده است و بخوبی روی سینه پا می نشیند.
سیستم دوخت موجی داخل کفش
میزانو برای فیت شدن هر چه بهتر کفش با پا در داخل کفش و زیر چرم از دوخت و دوزی منحصر به خود استفاده نموده که هم باعث میشود داخل کفش بخوبی پا را در آغوش بگیرد و هم مانع از لغزش پا در داخل کفش موقع تغییر جهت بازیکن و سرعت گرفتن وی میشود.
یقه کفش

کفش فوتبال میزانو مورلیا
میزانو جهت هم راحتی و هم بهتر قفل شدن کفش با پا در قسمت تاندون پشت پا از یقه ای بالا آمده استفاده نموده تا علاوه بر حمایت از این قسمت بخوبی باعث همراهی کفش با پای بازیکن شود( این قسمت با رنگ قرمز در پشت پاشنه مشخص است)
همچنین جهت راحتی پای بازیکن میزانو داخل کفش از روکشی مخملی استفاده نموده که حتی در بیشترین دمای رد و بدل شده بین پا و کفش نیز مانع از التهاب و ناراحتی پا خواهد شد و همیشه شما احساس قالبی نرم و راحت را خواهید داشت.
زیره کفش
فناوری pebax استفاده شده در ساختار کفش
میزانو با استفاده از فناوری pebax بخوبی انعطاف و سبکی زیره کفش را فراهم نموده و همچنین طول عمر زیره را افزایش میدهد.
شکل زیره کفش همانند قالب پا طراحی شده که بخوبی اطراف پا را میپوشاند و این در کنار چرم رویه باعث ارتقای حس برهنگی پا خواهند شد.

کفش فوتبال میزانو مورلیا

قسمت های قرمز رنگ زیره معرف فناوری pebax است

زیره کفش در مناطق مختلف دارای سفتی و نرمی خاص خود است ، بطوری که در جلوی کفش شما نهایت انعطاف را مانند خمش طبیعی جلوی پا حس می کنید و در میانه کفش شما نهایت سختی را می بینید که باعث ایستایی عالی کفش هنگام چرخش و پیچش سریع بازیکن می شود ، اگر به پشت پا نگاه کنید زیره کفش دارای سطحی بالا آمده است که بخوبی مانند یک کاسه پشت پا را پوشش میدهد که باعث راحتی و قفل شدن کفش و پا با هم میشوند.
ساختار چند منظوره میخ های کفش

کفش فوتبال میزانو مورلیا
میخ های مورلیا نئو 2 بصورت سنتی و البته با کارایی بالا طراحی شده اند که تعداد آنها 13 تا است ، فلسفه اصلی این الگوی میخ ها کاهش حداکثری فشار بر روی مچ ، زانو و مفاصل ران هنگام دویدن است ، چرا که بخوبی همانند تکیه گاهی با ستون های متعدد باعث توزیع و تحمل فشار و وزن بدن میشود.
8 میخ جلویی کفش بخوبی باعث پیچش و چرخش بازیکن بصورت آزادانه میشود از میان این 8 میخ ، 4 میخ وسطی بخوبی نقش چسپندگی به سطح چمن را موقع دویدن ایفا می کنند.

کفش فوتبال میزانو مورلیا
4 میخ عقب کفش نیز که کمی شکلی کشیده تر نسبت به میخ های جلو را دارند همزمان وظیفه چسپندگی و چرخش بازیکن را بر عهده دارند.

حرف آخر

کفش فوتبال میزانو
معمولا چیزی که از کفش های چرمی علی رغم مزایای فراوان آن سراغ داریم وزن نسبتا بیشتر آنها نسبت به کفش های با رویه مصنوعی است ، ولی شما شاهکاری بنام میزانو مورلیا نئو را مشاهده می کنید که علاوه بر رویه چرمی اعلی خود وزن عالی و عالی کفش است که تنه به سبک ترین کفش های موجود در بازار همانند پوما اوو اسپید یا مرکوریال ویپر میزند.
نظر شما در مورد این شاهکار چیست؟ کفش های چرمی را تا بحال تجربه کرده اید؟

2 پاسخ ها
  1. MAGHSOUDHOSSEINIAN
    MAGHSOUDHOSSEINIAN می گوید:

    با سلام لطف میکنید راهنمایی بفرمایید الان کفش فوتبال اورجینال میزانو ژاپنی میشه تهیه کرد ممنون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *