کفش فوتبال میزانو

رونمایی میزانو از رنگ جدید کفش فوتبال سری مورلیا

کفش فوتبال میزانو سری مورلیا را باید یکی از موفق ترین کفش های کلاسیک ارایه شده در میان تمام برندها دانست و واقعا حق مطلب را در خصوص ارایه یک کفش اصیل به نحو احسن ادا نموده است.

این برند ژاپنی بتازگی از رنگ جدید دو مدل اصلی سری مورلیا یعنی مورلیا 2 و مورلیا نئو 2 در سال جدیدرونمایی نمود. در ظاهر جدید ، این دو کفش تفاوتی کاملا اساسی با هم دارند مورلیا 2 کفشی سفید و نزدیک به یک رنگ اصیل و مورلیا نئو 2 کفشی با رنگبندی شاد و انرژی بخش.

میزانو مورلیا نئو 2

کفش فوتبال میزانو

این مدل کفش میزانو در سال 2011 رونمایی شد و حالا پس از گذشت 6 سال از  رونمایی این کفش تغییرت زیادی را در ظاهر و ساختار این مدل کفش شاهد هستیم ، تلاش عمده میزانو ارایه کفشی با ظاهری مدرن تر و حفظ اصالت های یک کفش چرمی اصیل بوده که انصافا در هر دو زمینه توانسته موفق عمل کند.

کفش فوتبال میزانو

کفش فوتبال میزانو

رنگ جدید این مدل کفش همانند یک تابلو نقاشی کشیده شده توسط یک نقاش چیره دست است ، از جلوی کفش که نگاه کنیم رنگ آبی ارغوانی آغاز کننده کار است و هر چه به عقب کفش میرویم این رنگ ملایمت بیشتری بخود میگیرد تا جایی که در پاشنه کفش تبدیل به رنگ آبی آسمانی میشود ، این کاهش شدت رنگ جلوه بسیار زیبایی به ظاهر کفش داده که در کنار ساختار زیبای کفش مورلیا نئو 2 را تبدیل به یک اثر هنری نموده است.

میزانو مورلیا 2 MD

کفش فوتبال میزانو

 

برخلاف نئو 2 ، مورلیا 2 پایبندی بیشتری هم در ظاهر و هم در رنگبندی به اصول کلاسیک یک کفش چرمی داشته است و رنگ جدید و سفید و یکدست کفش گویای این مطلب است.

کفش فوتبال میزانو

کفش فوتبال میزانو

رنگ سفید کل ساختار کفش را پوشانده و تنها نقطه متمایز کفش لوگوی میزانو است که برنگ آبی در کناره ها مشاهده میشود.

این مدل کفش را بیشتر میتوان با کفش های فوتبال کلاسیک سایر برند ها مثل  پوما کینگ ، نایک پرمیر و آدیداس کوپا مقایسه نمود و مطمئن باشید که اگر طرفدار کفش های با ساختار چرم طبیعی و کلاسیک هستید هم مورلیا 2 و هم مورلیا نئو 2 کاملا شما را راضی نگه میدارند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *