کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2

معرفی و بررسی کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2

عمده بازیکنان برند ژاپنی میزانو را با کفش های فوتبال تمام چرم و زیبایش می شناسند ، به تازگی این برند در زمینه طراحی و تولید کفش فوتسال نیز فعالیت جدی تری را آغاز نموده و انتظار میرود همانند کفش های فوتبال ، کفش های فوتسال با کیفیتی را ارایه نماید.
Mizuno sala premium II کفش فوتسالیست که ما به بررسی آن خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشد با بررسی این کفش زیبا.
کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2 طراحی شده برای بازیکنان تکنیکی و خلاق است و بازیکنانی که بدنبال یک کفش منعطف با راحتی و قابلیت فیت شدن عالی هستند ، این کفش فوتسال واقعا مناسب خواسته آنهاست.

ظاهر کفش

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
رنگ اصلی کفش سفید و آبی است ، کفش واقعا زیبا و چشم نواز طراحی شده.
جلوی کفش کاملا سفید است و میانه رو به عقب نیز تقریبا کاملا آبی طراحی شده و البته جزییاتی نیز مانند بند کفش و پارچه بکار رفته در داخل کفش با سبز لیمویی مزین شده.
نماد میزانو در کناره های کفش به دو شکل دیده میشود یک شکل ( کناره بیرونی ) بصورت دوختی است که اندازه آن نیز بزرگ است و شکل دیگر ( کناره داخلی نزدیک مچ پا ) به صورت رنگ آمیزی شده ، که هر دوی این نماد ها نیز به رنگ سفید هستند ، همچنین همین لوگو را می توانید در پشت پاشنه نیز بصورت گلدوزی شده و روی کفی کفش بشکل رنگی نیز مشاهده کنید.
تنها عبارت درج شده بر روی کفش U4IC است که در بر روی فوم آبی رنگ کفش به رنگ سبز درج شده است.

مشخصات فنی کفش

رویه

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
میزانو به رسم همیشگی و سنتی خود محال است که از چرم طبیعی در طراحی کفش استفاده نکند ، و در سالا پرمیوم 2 نیز رویه جلویی کفش کاملا از چرم طبیعی استفاده شده تا انعطاف و راحتی عالی را در این قسمت تجربه کنید.
استفاده از چرم در جلوی کفش باعث میشود که بازیکن توپ را به بهترین شکل ممکن لمس کند ، چرم طبیعی دارای طول عمر مفید بالایی است و قاعدتا این کفش برای شما تا از آن خسته نشده اید کار خواهد کرد.
میزانو برای قوام و ایستایی چرم رویه با دوخت و دوزی بشکل منظم رویه را سر جایش ثابت نگه داشته تا هنگام شوت زدن و کنترل توپ بازیکن به مشکلی بر نخورد و چرم نیز آسیبی نبیند.
در نوک کفش نیز شما خطی سبز رنگ و کحافظ را مشاهده می کنید تا هنگام زدن ضربه به توپ و یا هر شی خارجی به چرم آسیبی وارد نشود.
برخلاف جلوی کفش ، میانه و عقب کفش از الیاف و مواد مصنوعی استفاده شده ، ساختار اصلی میانه تا پاشنه کفش از جنس الیافی پارچه مانند با منافذی ریز و درشت است که دو مزیت اصلی دارد:

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
مزیت اول انعطاف و سبکی عالی
این الیاف پارچه مانند باعث میشود که وزن سنگین چرم تاثیری بر وزن کلی کفش نگذارد و تعادلی را در این خصوص برقرار کند تا بازیکن هم از مزیت یک چرم طبیعی عالی برخوردار باشد و هم کفشی سبک داشته باشد.
قسمت پارچه مانند کفش علاوه بر سبکی ، انعطاف لازم را نیز به میانه کفش جهت جابجایی بهتر و سرعت گرفتن بازیکن میدهد.
مزیت دوم قابلیت تهویه و کنترل دمای داخلی کفش
میزانو این قسمت از کفش را با منافذی ریز و درشت پوشانده که باعث میشود نسبت به الیاف های با پوشش بسته ، کفش قابلیت رد و بدل شدن هوا یا به اصطلاح تهویه را داشته باشد و مانع از التهاب و تعریق پا شود ، حتما شما نیز این معضل را تجربه کرده اید که در داخل سالن پس از گذشت نیمی از وقت بازی تعریق و مرطوب شدن پا هم باعث اذیت شدن شما میشود ( التهاب پنجه پا ) و هم باعث عدم ثبات پا در داخل کفش بدلیل سر خوردن دائم خواهد شد که کیفیت کار شما را پایین خواهد آورد.
عیب این لایه پارچه ای
البته این رویه تمام پارچه ای عیبی هم دارد که میتوان به عدم ثبات آن و عدم محافظت کافی از میانه و پاشنه پای بازیکن اشاره نمود ، میزانو برای این مشکل نیز راه حل خود را دارد.
استفاده از یک لایه طرح دار و ضخیم مصنوعی ( قسمت آبی رنگ همراه با لوگوی سفید mizuno ) که میانه کفش را نگه میدارد و بخوبی از پای بازیکن محافظت میکند ، راه حل میزانو است ، البته میزانو برای عدم تاثیر این لایه بر روی کارایی و انعطاف لایه پارچه ای شیار هایی تو خالی را در وسط آن ایجاد کرده تا همچنان انعطاف و سبکی کفش حفظ شود.
محافظت

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
میزانو برای محافظت از پاشنه پا علاوه بر لایه آبی رنگ مصنوعی که در مورد آن صحبت کردیم ، یک لایه دیگر را نیز که به رنگ سفید مشخص است اضافه نموده تا به بازیکن اطمینان لازم در این زمینه را بدهد.
زبانه و ساختار داخلی کفش

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
زبانه کفش همانند بدنه از همان الیاف پارچه ای استفاده شده تا بخوبی مانند بالش بر روی پا بنشیند و باعث راحتی پا شود.
در دساختار داخلی کفش نیز از همان الیاف پارچه ای شبیه به بدنه بیرونی استفاده شده ولی فشردگی پارچه بیشتر است ، این ساختار باعث راحتی فوق العاده پا در کفش خواهد شد و همچنین از پا بخوبی محافظت می کند.
زیره کفش

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
زیره کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2 مجهز به فوم جذب کننده شوک با فناوری منحصربفرد این برند یعنی U4IC است که بخوبی تنش های وارده را جذب و خنثی نموده تا کمترین آسیب به پا و کمر وارد شود ، این فوم در این مدل کفش برنگ آبی مشخص است.
خود زیره کفش نیز که به رنگ قهوه ای است از جنس لاستیک خام با دوام و کیفیت بالاست که سطح چسپندکی عالی را ایجاد نموده و سبکی قابل قبولی را دار ، مخصوصا اینکه نصف حجم کفش را فوم بسیار سبک یاد شده می پوشاند.
در زیره کفش شما فوم آبی رنگ جذب کننده شوک را مشاهده می کنید که باعث خمش و انعطاف لازم در میانه زیره کفش می شود.
وزن کفش 250 گرم است که برای یک کفش فوتسال با رویه چرمی بسیار خوب است.

جمع بندی

کفش فوتسال میزانو سالا پرمیوم 2
میزانو با حفظ استاندارد های بالای طراحی یک کفش فوتسال و پایبندی همیشگی خود به تولید کفش هایی با رویه چرمی و تلفیق آن با الیاف پارچه ای عقب کفش توانسته کفشی ایده آل و بسیار راحت را طراحی و تولید نماید ، که هر فوتسال دوستی را جذب خود کند.
نظر شما درباره این کفش فوتسال زیبا چیست؟

16 پاسخ ها
 1. مهدي
  مهدي می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید،استقامت و دوام این کفش بهت است یا جوما super regate یا جوما top flex یا نایک مجیستا ایکس اوندا ٢؟اگر امکانش هست این ۴ کفش رو مقایسه کنید با تشکر

  پاسخ
  • ziarati
   ziarati می گوید:

   سلام مهدی عزیز
   در کل کفش های با رویه یا بدنه چرمی دارای کیفیت و طول عمر بهتری هستند نسبت به کفش های با جنس مواد و الیاف مصنوعی.
   کفش های برند جوما و میزانو نیز بدلیل استفاده از چرم و مواد اعلی به کیفیت و راحتی معروف هستند و این دو مدل مذکور نیز از این امر مستثنی نیستند و در مقایسه با مدل های مورد نظر شما در برند نایک استقامت بهتری دارند ولی این به معنی طول عمر کم مجیستا اوندا نیست و در مقایسه ما خدمتتان عرض کردیم.
   در صورت امکان چشم به مقایسه این مدل ها نیز خواهیم پرداخت ، ولی قول نمیدهیم.

   پاسخ
   • مهدي
    مهدي می گوید:

    ممنون از توضیحات و وقتی که گذاشتین،پس اینجوری که بنده متوجه شدم استحکام و دوام جوما top flex از super regate بیشتره درسته؟

    پاسخ
    • ziarati
     ziarati می گوید:

     سلام آقای صالحی عزیز
     هر دو طول عمر بالایی دارند ولی اگر یکی رو من بشخصه انتخاب کنم تاپ فلکس رو بدلایلی که خدمتتون عرض کردم انتخاب میکنم و بیشتر سلیقه ای هست و اینطور نیست که اونقدر در طول عمر کفش اختلاف باشه که شما یکی رو کاملا نادیده بگیرین و اون یکی رو انتخاب کنید.

     پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام حسن عزیز
   این کفش را میتوانیم سفارشی برایتان تهیه کنیم ، البته فقط سایز 44.5 موجود هست (رنگ سفید.ابی)
   قیمت کفش حدود 415 هزار تومان هست.
   البته مدل های دیگری مثل سالا کلاب و یا سالا کلاسیک نیز هست که اختلاف کمی با این مدل دارند.

   پاسخ
 2. حسن
  حسن می گوید:

  سلام مجدد و ممنون از پاسخگویی جنابعالی
  اگه امکان داره راهنمای انتخاب سایز رو برام بفرستین تا متوجه بشم 44.5 چه سایزی میشه؟ آخه سایز کفش من در برندهای مختلف فرق میکنه و هیچ ارتباطی هم بینشون نیست
  ممنون

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام حسن عزیز
   لطفا به لینک زیر که بخش سایز بندی رسمی سایت میزانو هست مراجعه کنید.
   http://www.shoesizechart.us/B/Mizuno

   ما فقط فروشگاه اینترنتی داریم و متاسفانه افتخار این رو نداریم که در خدمت شما باشیم.

   پاسخ
 3. حسن
  حسن می گوید:

  سلام
  با توجه به جدول مذکور، فکر میکنم 44.5 دقیقا سایز پای بنده باشد، در صورتیکه سایز نباشد آیا امکان برگشت آن هست؟
  اگر هست لطفا نحوه سفارش و پرداخت مبلغ را اعلام نمائید
  ممنون

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام حسن عزیز
   متاسفانه به دلیل هزینه بالای عودت کالا و همچنین زمان طولانی رفت و برگشت ان به اروپا و ایران ، این امر از لحاظ اقتصادی صرفه ای بخصوص برای مشتری ندارد و به همین دلیل توصیه اکید میکنیم که مشتریان محترم حتما از سایز انتخابی مطمئن باشند و در صورت اشتباه در انتخاب سایز فوتبال کالا نمی تواند مسئولیتی را تقبل کند.
   اگر طبق اندازه طول پای جنابعالی و گذاشتن ان در جدول مربوطه سایز 44.5 مناسب شما بوده پس جای نگرانی نیست ، این مدل کفش ها نیز انعطاف خوبی از کناره ها برای جا باز کردن دارند ، ولی حواستون باشه که طول کفش باید مناسب باشه.
   این لینک خرید کفش مربوطه هست ، در صورت تصمیم نهایی لطفا مراحل خرید انلاین را طی نمایید تا ما نیز سفارش دهیم.

   http://footballkala.com/product/mizuno-sala-premium-2-in-white-blue

   پاسخ
 4. حسن
  حسن می گوید:

  سلام
  این کفش رو توی منیریه پیدا کردم، تولید اندونزی بود ، همه مشخصات در بغل ، عقب ، زیر و داخل کفش عینا شبیه توضیحات همین سایت بود اما قسمت جلویی چرم نبود و من هم منصرف شدم هرچند که فروشنده شدیدا اعتقاد به اورجینال بودن آن داشت (البته کیفیت خوبی داشت و با اینکه نو بود اما خیلی خوب با پا فیت میشد )
  تنها مزیتش برای من این بود که متوجه شدم سایز کفش بنده در میزانو 45 و یا 45.5 است که کاش فوتبال کالا موجود میکرد و با خیال راحت تهیه میکردم ( برنامه ای برای سایزهای دیگه این کفش ندارید؟)
  یه سوال: اورجینال این کفش مال کجا باید باشه؟ ژاپن ، ویتنام یا اندونزی ؟
  ممنون

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام حسن عزیز
   متاسفانه مدل مورد نظر شما فقط 44.5 موجود هست.
   سازنده کفش خیلی مهم نیست و ممکنه هر کشور شرق آسیایی باشه ، مهم اوریجینال بودنشه ، کفش های میزانو اگر ساخت خود ژاپن باشند با عبارت made in japan ختم میشوند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *