کفش فوتبال آمبرو

رونمایی آمبرو از رنگبندی جدید کفش فوتبال خود از مدل مدوسا ، یو ایکس و ولوسیتا

دیروز برند آمبرو از رنگبندی جدید سه مدل کفش فوتبال خود با عنوان velocita , ux accuro و medusa رونمایی نمود ، مشکی و نارنجی ترکیب اصلی این طرح زیبا و دوست داشتنی هستند که به این سه مدل زیبا جذابیتی دوچندان داده است.

ترکیب نارنجی و مشکی همیشه در کنار هم هر چیزی را شیک جلوه میدهد ، مخصوصا که آن شی سه مدل ذاتا شیک از برند آمبرو باشند ، انگار آمبرو چندین ماه قبل به استقبال شب هالووین رفته چون این تم جدید بیشتر شبیه به کدو تنبل و ماسک های شب هالووین است ، شاید آمبرو خواسته هالووینی را در زمین برای حریفان تجسم کند.

آمبرو ولوسیتا 3 velocita 3 

کفش فوتبال آمبرو

چند ماه پیش بود که آمبرو از نسخه سوم و کاملا متحول شده سری ولوسیتا رونمایی نمود که واقعا همه را شگفت زده نمود ، ولوسیتا به عنوان یک سرعتی محسوب میشود که در سری جدید خود امکانات خیلی خوبی را در لمس و فیت شدن فراهم نموده است.

کفش فوتبال آمبرو

رویه تمام کشباف برای همشکل شدن با رویه پا ، استفاده از الگویی برجسته در جلوی پا جهت کنترل بهتر توپ ، زیره کاملا مجهز شده برای استارت های انفجاری از جمله امکانات این کفش زیبا هستند ، وزن کفش فقط 165 گرم است و این یعنی عالی!!

آمبرو مدوسا  medusae

کفش فوتبال آمبرو

کفش فوتبال آمبرو

سری مدوسا را میتوان یک نسخه هیبرید قلمداد نمود که پلی میان یک کفش کلاسیک و کفش مدرن است ، رویه تمام چرم و بسیار نرم کانگورو که لمس بی نظیر توپ را فراهم میکند و در راحتی بی همتاست و میانه رو به عقب کفش که از الیاف مصنوعی و شبیه به توری تهیه شده که در تهویه و کاهش وزن تاثیر زیادی خواهد داشت.

آمبرو یو ایکس آکورو    ux accuro

کفش فوتبال آمبرو

تصویر منعکس شده در آب رنگ قبلی این مدل کفش است

و اما میرسیم به سیاه پوش آمبرو که در کنترل و راحتی جزو تاپ ترین ها محسوب میشود ، آمبرو بازیکنان طراح و بازی ساز را فراموش نکرده و مدل یو ایکس آکورو را به آنها پیشنهاد می کند.

کفش فوتبال آمبرو

آمبرو در جلوی کفش با استفاده از برجستگی هایی تقریبا درشت و بلند که در بغل کفش تعبیه شده منطقه ای مخصوص و پیشرفته را برای کنترل توپ و همچنین نواختن ضرباتی دقیق تر در نظر گرفته ، این قسمت با عنوان touch control شناخته میشود.

آمبرو جهت شوت های روی پای دقیق تر نیز در کناره های بند کفش از همان الگوی برجسته منتها ریزتر و متراکم تر استفاده نموده تا هیچگونه بهانه ای را برای یک ضربه و کنترل دقیق توسط بازیکن قبول نکند.

 

پس اگر طرفدار یک کفش سرعتی و پیشرفته هستید مدل ولوسیتا 3 ، اگر میخواهید یک کفش راحت با ظاهری کلاسیک مدرن داشته باشید مدل مدوسا و اگر عاشق یک کنترل بی نقص هستید یو ایک ساکورو را آمبرو به شما پیشنهاد می کند.

کفش فوتبال آمبرو

نظر شما در خصوص این سه مدل کفش و امکاناتشان و همچنین رنگبندی جدیدشان چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *