معرفی و بررسی کفش رانینگ نیوبالانس Fresh Foam 1080V10

کفش رانینگ نیوبالانس مدل 1080 یکی از معروفترین و محبوبترین  سری کفش های رانینگ نیوبالانس و همچنین در میان سایر برندها محسوب میشود که در نسخه Fresh Foam نیوبالانس روحی تازه در آن دمیده تا مسیر تکامل به سمت یک کفش ایده آل را سریعتر طی کند.

ظاهر

newbalance fresh foam 1080

کفش در ظاهر شکلی سرعتی و مخصوص کارهای حرفه ای دارد یعنی علاوه بر استفاده روزمره بصورت حرفه ای نیز میتوان از آن در تمرین یا مسابقه استفاده کرد.

در ماراتن سالیانه لندن این کفش حضور پر رنگی داشت و خیلی از دونده های حرفه ای از این مدل استفاده می کردند.

زیره کفش هم در راستای همان استفاده تخصصی دارای قطری زیاد و لایه های مختلف جهت نرمی و دفع تنش دارد.

ساختار بدنه

newbalance fresh foam 1080

بدنه کفش بلطف فناوری HYPOKNIT کاملا پارچه ای و کشباف هست و بخوبی با قالب روی پا خود را تطبیق میدهد. پارچه بدنه دارای منافذ متعددی نیز جهت گردش مناسب هوا در داخل کفش هست.

در پشت پاشنه نیز با فناوری Ultra Heel شاهد یک قسمت کاملا ارگونومیک شبیه به پاشنه هستیم تا بخوبی این قسمت از پا را در آغوش گرفته و با کمترین پرتی فضا به پشت پا بچسبد.

newbalance fresh foam 1080

زبانه کفش نرم و اسفنجی هست و حس خوبی را موقع محکم کردن بند کفش به دونده میدهد

ساختار زیره کفش

newbalance fresh foam 1080

زیره کفش از فناوری پیشرفته Data Driven Fresh Foam X بهره می برد که انعطاف و تطبیق پذیری بسیار بالایی نسبت به وزن وارد شده به آن در هنگام دویدن داشته و بخوبی کف پا را پوشش میدهد تا هم مانع از انتقال تنش به پا شده و هم باعث تعادل خوب دونده در هنگام سرعت میشود و در نهایت دونده کمترین خستگی را در مسافت های طولاتی حس خواهد کرد.

newbalance fresh foam 1080

با فناوری Laser Engraving نیوبالاس زیره ای بدون کمترین وزن اضافه را طراحی نموده تا در کاهش وزن کلی کفش کمک بسزایی داشته باشد.

newbalance fresh foam 1080

پوشش عالی با رویه پا و زیره ای کاملا پیشرفته و مجهز به فناوری های آینده نگر دو نقطه عطف کفش محسوب میشوند تا نیاز هاییک دونده عادی و حرفه ای را برطرف کند.

مشاهده و خرید کفش رانینگ آقایان نیوبالانس

مشاهده و خرید کفش رانینگ بانوان نیوبالانس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *