کفش فوتبال نیوبالانس

رونمایی نیوبالانس از نسخه دوم کفش فوتبال سری ویسارو ، خلاقیت بی مرز

بعد از گذشت بیش از یک سال از ارایه کفش فوتبال سری ویسارو توسط نیوبالانس و آغاز سال جدید 2017 ، نیوبالانس همگام با سایر برندهای معتبر وقتش رسیده بود که حرکتی جدی و جلو داشته باشد و دیروز این گام بلند برداشته شد و از نسخه دوم سری visaro رونمایی نمود.

سری ویسارو توسط بازیکنان شاخصی مثل ارون رمزی از آرسنال و و یوهان کابایه از کریستال پالاس استفاده میشود ، این سری ویژه بازیکنان خلاق و بازی ساز طراحی شده تا بتوانند بالاترین سطح کیفی خلاقیت خود را در زمین را بنمایش بگذارند ، حالا با ارایه سری دوم ویسارو نیوبالانس سعی نموده تا در رسیدن به کمال یک گام بلند تر را بردارد.

کفش فوتبال نیوبالانس

ارون رمزی _ آرسنال

“وقتی من طرح جدید کفش فوتبال مورد علاقم رو دیدم واقعا شگفت زده شدم ، چون قراره کیفیت بازی من رو بهتر کنه ، تیم طراحی نیوبالانس مشخص است که چقدر بسختی روی این سری کار کرده اند تا به این طرح برسند و حالا با دیدن آن هم یک بازیکن از تیم های محلی و هم یک بازیکن حرفه ای از دیدنش لذت میبرد.”

نیوبالانس در نسخه دوم ویسارو تمهیداتی ویژه را بری کنترل و زدن ضربات بهتر به توپ اختصاص داده ، البته این را یاداور شویم که ویسارو همیشه کفشی مخصوص کنترل و تسلط خوب بر روی توپ بوده است.

کفش فوتبال نیوبالانس

الگویی خاص بصورت اشکالی شش ضلعی کل رویه و کناره کفش را پوشانده اند ، در قسمت هایی که نیاز به زدان ضربات محکم بوده این اشکال بصورت برجسته و برامده طراحی شده اند مانند روی پا و بیرون پا و هر قسمتی که نیاز به کنترل(فوتبالکالا) و زدن ضربات دقیق بوده این شش ضلعی ها بسورت تو رفته و توخالی طراحی شده اند تا توپ درون ان نفوذ کند و بهتر هدایت شود. این رویه بصورت یکپارچه طراحی شده تا بهتر پا داخل کفش فیت شود.

کفش فوتبال نیوبالانس

زیره نیز از یک بدنه اصلی تشکیل شده که بصورت یک تکه طراحی شده و قسمت دوم زیره اسکلتی سفید رنگ به همراه میخهای کفش است که باعث تعادل میان انعطاف و ایستایی زیره خواهد شد.

کفش فوتبال نیوبالانس

در اولین رنگبندی مدل جدید ویسارو از رنگ نارنجی و سربی استفاده شده که ترکیب زیبایی را تشکیل داده اند.

اگر تمایل به بررسی تخصصی این مدل کفش داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *