رونمایی نیوبالانس از نسخه سوم کفش فوتبال مدل TEKELA

نیوبالانس دیروز از نسخه جدید و سوم کفش فوتبال سری TEKELA V3 رونمایی نمود که با یک تغییر اساسی و انقلابی همراه بود، این تغییر را میتوان یک نقطه عطف برای برند نیوبالانس در زمینه کفش های فوتبالش محسوب کرد.

 حتما میپرسید این انقلاب چیست؟ طراحی کفشی کاملا بدون بند که این برند را در زمره برندهایی مثل آدیداس قرار میدهد.

علاوه بر طراحی بدون بند کفش، طراحی بدنه کفش نیز جای تحسین دارد که بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده و مطمئنا پشت این طراحی یک تیم قوی فنی قرار دارد.

بدنه کفش متشکل از برجستگی های موجی شکل هست که مانند ریشه درخت سراسر کفش را پوشانده که هدف اصلی این طراحی کنترل هرچه بهتر توپ چه در حال ایستایی و چه حرکت هست.

NEWBALANCE SOCCER CLEATS

زبانه و یقه کفش با هم با پارچه کشباف ادغام شده، یقه کفش بلند نیست و فقط به اندازه ای هست که مچ پا را پوشش بدهد ، زبانه کفش نیز به همین شکل طراحی معمول دارد.

NEWBALANCE SOCCER CLEATS

میرویم سراغ زیره کفش، جنس اصلی زیره کفش TPU هست که یک متریال عرف بسیار سبک و مقاوم هست. طراحی زیره کفش بشکلی هست که حد وسط را رعایت کرده نه صرفا برای بازیکنان هجومی و نه صرفا برای بازی ساز ها طراحی شده و سعی شده هر دو طرف را راضی نگه دارد.

NEWBALANCE SOCCER CLEATS

در داخل کفش نیز با استفاده از فناوری INFINIGRIP نیوبالانس سعی نموده تا ایستایی و ثباتی عالی به پای بازیکن در داخل کفش بدهد و مانع لغزش پا شود.

روی هم رفته به این مدل کفش که اولین طراحی بدو نبند این برند آمریکایی هست میتوان نمره خوب قبولی داد و مطمئنا در طراحی های بعدی شاهد کفشی با طراحی بهتر نیز خواهیم بود.

این کفش در حال حاضر بصورت محدود عرضه و شما می توانید آن را از فروشگاه فوتبال کالا بصورت اورجینال تهیه نمایید.

مشاهده و خرید کفش فوتبال نیوبالانس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *