تیم ملی انگلیس و نایک

قرارداد جدید نایک با موسسه فوتبال انگلیس تا سال 2030

Fa موسسه فوتبال انگلیس و نایک از تمدید و گسترش همکاری خود تا سال 2030 خبر دادند ، این قرارداد جدید برای 12 سال دیگر و برای 24 تیم پایه انگلستان در جرج پارک تمدید شد.
سه شیرها در تورنومنت های اخیر همانند سایر تورنومنت ها آنچنان که باید نتوانستند بدرخشند چه در جام جهانی 2014 و چه در یورو 2016 و … حالا نیز برای راهیابی به جام جهانی 2018 می جنگند و قرار داد جدیدشان با نایک تا سال 2030 ادامه دارد و نایک موظف به تامین البسه و سایر تجهیزات تیم بزرگسالان و سایر تیم های پایه انگلستان است.

تیم ملی انگلیس و نایک
Fa یا English football association یک موسسه غیر انتفاعی است که با هدف گسترش فوتبال در انگلستان در میان بانوان و مردان و خردسالان فعالیت می کند ، این قرارداد جدید با نایک بمنزله یک سرمایه گذاری بزرگ برای این موسسه و گسترش فوتبال بخصوص در میان بانوان محسوب میشود.
نایک با قرارداد جدید خود با باشگاه هایی مانند چلسی و تاتنهام جا پای خود را در این جزیره بیش از پیش محکم نموده تا یکی از قطب های فوتبال دنیا را در تسخیر خود داشته باشد.
یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین آکادمی های نایک نیز در همین جرج پارک که در واقع متعلق به fa است قرار دارد و با این قرارداد این آکادمی برای مدت طولانی دیگر ماندگار شد.

تیم ملی انگلیس و نایک

باید دید که انگلیس در این مدت زمان به همراه نایک میتواند بر سالها ناکامی و غم برای خود و هوادارنش پایانی پیدا کند و بار دیگر شور و هیجان را به میان مردم انگلیس بازگرداند؟

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *