کفش فوتسال نایک

نگاهی به کفش فوتسال نایک از سری فوتبال ایکس بسته radiation flare

پس از اینکه نایک بتازگی از بسته جدید کفش فوتبال خود با رنگ و طرحی زیبا و با عنوان radiation flare رونمایی نمود ،  این رنکبندی را برای کفش فوتسال خود از سری فوتبال ایکس نیز تعمیم داد تا فوتسالیست ها نیز از این مجموعه زیبا بی بهره نباشند.

در این بسته جدید شاهد دو مهمان جدید نیز هستیم یعنی کفش فوتسال نایک مجیستا ایکس پروکسیمو 2 و نایک هایپرونوم ایکس پروکسیمو2 که بتازگی از لحاظ ساختاری کاملا متحول شده اند ، بخصوص سری هایپرونوم که با امدن(فوتبال کالا) نسل جدیدش مثل بمب در میان دنیای کفش های  فوتبال و فوتسال صدا داد ، دو مدل کفش دیگر نیز یعنی مرکوریال ایکس پروکسیمو 2 و تمپو ایکس پروکسیمو 2 در این بسته جدید مثل همیشه حضور دارند.

کفش فوتسال نایک مجیستا

کفش فوتسال نایک مجیستا

از لحاظ سبک و صیاق رنگبندی هر مدل تقریبا از نوع کفش چمن خود پیروی می کند و تغییر محسوسی در این زمینه شاهد نیستیم ، و کفشی که از میان اینها تفاوت محسوسی دارد مدل مجیستا است که با رنگ نارنجی ، خود را از بقیه جدا نموده است.

کفش فوتسال نایک هایپرونوم 3

کفش فوتسال نایک هایپرونوم 3

فناوری مشترکی که در سه مدل مجیستا ، مرکوریال و هایپرونوم بکار رفته ، فناوری flyknit که باعث انعطاف و پویایی فوق العاده ساختار کفش میشود ، هر سه مدل کفش از نوع ساقدار هستند که البته نوع بدون ساق آن نیز در بازار موجود است.

کفش فوتسال نایک مرکوریال

کفش فوتسال نایک تمپو

برخلاف این سه مدل تمپو همچنان به اصالت خود پایپند است و دارای رویه ای تمام چرم است و از ساق و رویه کشباف در آن خبری نیست.

سری فوتبال ایکس نایک nike football x در واقع یک سری مختص فوتبالیستهای خیابانی است که به عبارتی مدل کفش های این سری را میتوان براحتی در هر دو محیط سالن و سطوح خیابانی استفاده نمود.

در میان این چهار مدل ، حضور تازه وارد قدرتمندی چون کفش فوتسال هایپرونوم ایکس پروکسیمو 2 با ساختاری کاملا متحول شده از سه مدل دیگر بیشتر نگاه ها را بخود جلب نموده و انصافا نایک برای آن سنگ تمام گذاشته است.

شما تجربه پوشیدن کدام مدل های جدید و قدیم از این سری را را داشته اید؟

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *