رونمایی از رنگبندی جدید کفش فوتبال نایک هایپرونوم فانتوم نسخه نیمار ایکس جردن – قرمز آتشین

به عنوان یک نوجوان پرشور نیمار همیشه مایکل جردن را می پرستید و عاشق شخصیت او بود و بازی و زندگی شخصی او را دنبال میکرد ، نایک با الهام از این موضوع یک سال پیش کفشی را از سری هایپرونوم با عنوان نیمار ایکس جردن Neymar x Jordan طراحی نمود تا این دو بازیکن را به هم برساند و کفشی را در خور این دو سوپراستار خلق کند.
حالا نایک از فصل دوم این مدل کفش رونمایی نموده که طرح و رنگ جدیدی را به خود گرفته و یکبار دیگر دنیای بسکتبال و فوتبال را به هم گره زده است تا نیمار تنها بازیکن فوتبالی باشد که کفش های جردن را در زمین فوتبال می پوشد.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم نیمار ایکس جردن
نیمار
مایکل جردن همیشه معیاری برای تعیین میزان عظمت و شکوه بوده ، او یک قهرمان و رقیب شگفت انگیز است.
من عاشق او هستم و همیشه او را تحسین میکنم و حالا این افتخار نصیب من شده که کفشی را بپوشم که لوگوی ویژه این مرد بزرگ با لوگوی شخصی من بر روی آن قرار دارد.
نسخه قبلی نیمار ایکس جردن دارای رنگ اصلی مشکی و رنگ دوم نقره ای بود و حالا در رنگ جدید از رنگ اصلی خاکستری و رنگ دوم قرمز آتشین استفاده شده است ، رنگ قرمز کفش از افسانه های قدیمی آتش سرخ الهام گرفته شده.
در پشت پاشنه پا لوگوی جامپ من jump man که لوگوی ویژه جردن است درج شده و در کناره های به ترتیب لنگ راست شماره 23 (شماره مایکل جردن) و در لنگ چپ شماره 11 ( شماره نیمار ).

کفش فوتبال نایک هایپرونوم نیمار ایکس جردن
لوگوی جردن در زیره کفش به رنگ سفید و زیر لکه های مشکی قرار دارد ، خود زیره نیز به رنگ قرمز است.
نکته جالب توجه در مورد کفش این است که رویه جلویی کفش از جنس یک لایه بسیار نازک مس پرداخت نشده است که زیر یک لایه نازک پارچه قرار دارد.
مایکل جردن
من واقعا هیجان زده هستم از اینکه برند جردن و نیمار فرصتی پیش آمده تا با هم کار کنند و در یک کفش از آنها استفاده شود ، من واقعا طرفدار این بازیکن خلاق با سبک و استایل ویژه خودش هستم. او واقعا یک بازیکن خاص است و نگاه من به این همکاری رو به جلو و امیدوارانه است.
عرضه رسمی این مدل کفش البته به صورت محدود از 19 اکتبر خواهد بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *